İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Gmailimi çaldılar herseyim gitti :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
bence en güvenlisi : boş bir domainin üzerine mail açmandır.Çalınma riski çok daha düşük olur.Çalınsada, anında geri alırsın.Bu sayede daha güvende olabilirsin.

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
nFnK' Alıntı:
Birikimlerin bir kısmı bitti. Biriktireceklerimde gitti.
pc de dnforum.com a uye ollmusdum 1 hafta oldu olmadımı bilmiyorum. Direk o forum a girince otomatik login oluyor. Sifrem log lanmış olabilir mi? keyloger desen pc de hicbir trojan yok. Sizce nasıl almış olabilirler. Eger o forumdan almışlarsa nasıl?
gecmis olsun
MasterTR nin dedigibi ayni olay benim basimada geldi
Kolay kolay hicbir turk maildeki like tiklamazdim turkiye icin sessiz kalmayin buna benzer bir mail geldi bizde sazan gibi linke tikladik
Aradan 15 dakika felan gecti msn den mail geldi pasword reset maili ben umursamadim dedim herhalde fake dir Msn den bir anda dustum baska bir pc den online oldu diye
hotmaile mail atmistim geri aldim su an hotmaili
nFnK' Alıntı:
Webmaster olsa gerek tum hepsini ele gecirmiş.
soyledigin gibi webmaster %99 mailde ilk isi adsense hesabini denemis o mailde adsense hesabi varmi diye
Daha sonra Paypal i denemis
Goldkey hesabini denememis (Orda Ipsi gozukuyor zaten)
bereket msnden dusunce ilk isim hemen butun hesaplara girip mail adreslerini degistirmek olmustu acele davranip degistirmesem bense ayni duruma dusecektim

M

MasterTR

Misafir
ayrica mailinizi caldirdiginizda (ozelllikle hotmailler icin) size bir tavsiyede bulunabilirim.

hemen kendinize bi parola sifirlama linki yollatin ve o linki kaydedin (gelen maili silin calan ki$i o linki kullanmasin)

cookielerin belirli oturum suresi oldugu icin bir sure beklemenizde yarar var bu linki kullanmadan

eleman maili caldiktan sonra (2-3 saat gibi) o linki kullanarak $ifrenizi ve bilgilerinizi deği$in (gizli soru , $ifre , 2. mail adresi vs..)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5