İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Godaddy Problem

cahveci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bugun mailime e-mail geldi godaddy den paypalıma backorder ımı vede aldıgım 1 domainin parasını iade edip hesabımı kapatmıslar bide aldıgım domainin haline bakın http://whois.sc/onlinecommercebank.com bosta gözüküyo domain calısıyor acaba neden böle bişi yaptılar içerdede bi kayıtlı domainim kaldı acaba neden böle bişi yaptılar

cahveci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2 tane jenerik domainim vardı onlarımı satacak acaba ya bu kadar mı küçülür bi şirket sanmıyorum ama benim 2 süper domainim kaynadı galiba ?

ufukaykut

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
cahveci' Alıntı:
2 tane jenerik domainim vardı onlarımı satacak acaba ya bu kadar mı küçülür bi şirket sanmıyorum ama benim 2 süper domainim kaynadı galiba ?

İyide biz kime guvenicez domain kayıt ettirmek için biz domaini bulalım alalım sonra el koysunlar. Hadi dandirik bir şirket olsa anlayacam ama Godady deyince insan inanamıyor. Tek çaren var http://reports.internic.net/cgi/registrars/problem-report.cgi adresinden şikayet etmek.Ne kadar yararlı olur bilemiyorum ama şansını dene...

Ufuk

cahveci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
birisi vegas25.com du vegas sitelerinde sayı piyasada yok satılan
diğeri onlinecommercebank.com online ticaret bankası idi du bakalım mail attım

ufukaykut

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
cahveci' Alıntı:
birisi vegas25.com du vegas sitelerinde sayı piyasada yok satılan
diğeri onlinecommercebank.com online ticaret bankası idi du bakalım mail attım

Hadi hayırlısı merak ettim bi gelişme olusa yaz...

Ufuk

darXis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
humz. olaydaki ilginclik dolayisi ile minikbir arastirma yaptim.
vegas25.com bu domainde sorun var.
otekisini yeni reglemissin ve dolayisi ile database'lerden silinmis.
vegas25.com domaini ise hangi sekilde eline gecti bilemiyorum, calinti domain.
delete edilip hemen yeniden reglenmis durumda.

kuvvetle ihtimal bu sebepten oturu gumlettiler seni:)

darXis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arastirmam da vegas25.com'un pendingdelete ve redempation period'a girdigini hicbir backorder firmasının listing'in de göremedim dostum. olaybundan ibaret

ufukaykut

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
darXis' Alıntı:
arastirmam da vegas25.com'un pendingdelete ve redempation period'a girdigini hicbir backorder firmasının listing'in de göremedim dostum. olaybundan ibaret

yok arkadaş onu demiyor, vegas25.com yeni register edilmiş ondan bahsediyor ona el koymuşlar.Backorder olan başka domain.

M

murme

Misafir
godaddy öle bişi yapamaz ICANN üyesi ICANN e şikayet ettigin taktirde adamların isimlerine kayitli düm domainlerin kullanım hakları ellerinden alınır

ufukaykut

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
murme' Alıntı:
godaddy öle bişi yapamaz ICANN üyesi ICANN e şikayet ettigin taktirde adamların isimlerine kayitli düm domainlerin kullanım hakları ellerinden alınır

Bende oraya şikayet et dedim zaten, merak ediyorum sonuç ne olacak şikayet ederse....

darXis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tekrarlıyorum "vegas25.com" bu domainde alengir var:)
godaddy tarihinde böyle birşey yapmamıştır.

darXis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
No match for domain "ONLINECOMMERCEBANK.COM".

ehe
vegas25.com'da bir dümen olmasaydı o da şimdi unregister edilirdi :)

Q

QuicK

Misafir
Ya Godaddy yazısını gorunce krize giriyorum. 60 Gün olayı oldugu icin transfer edemiyorum domaini. sedo amcamdanda parayı alamıyorum. Adamlara yazdım mail godaddy'de hesap acın tasiyim diye. Bakalım ne olacak..

ufukaykut

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Valla Godady ile çalışmıyorun ama bu olaydan sonra uzak durmakta fayda var gibi...

M

murme

Misafir
quick 60gün olayi nedir ben onu bilmiyorum bu arada godaddy saglam ben hala guveniyorum vardir bi yanlissilk o işte

T

tahtakale

Misafir
sanırım quick .in domain satacak :)
O domainler 60 gün falan sürüyor

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5