İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

iyinet için Birkaç öneri

Oğuz

2
İyinet Üyesi
Reaction score
96
merhaba arkadaşlar öncelikle iyinet için ufak bir kaç düzeltmeleri yetkililere bildirme amaçlı açmış bulunmaktayım. konuyu

* nicklerin altı mavi çizgili :) örnek admin rengi kırmızı altıçizgisi mavi hiç yakışmıyo
* Davetiye sistemi bir süreliğine disable edilmeli ( en azından aktiflik anlamında)
* Bir kategori açılmalı Örnek : Güncel Dolandırıcı Listesi - > alt forumları -> Güncel dolandırıcı bildirimi , MSN dolandırıcı bildirimi , Paypal dolandırıcı bildirimi , gibi
* rep sisteminde türkçe karakter sorunları var google chrome de , karakter sorunları giderilmeli
* Altın üye , gümüş üye gibi rütbeler ve paylaşım alanları oluşturulmalı
* 50 post u olmayan üyelerin eklenti indirmeleri kısıtlanmalı
* Yönetim tarafından yarışmalar düzenlenmeli ufak ödüllü , örnek ücretli abonelik , domain kaydı vb.
* Özel mesaj kutusu kapasitesi , altın üye , gümüş üye vb. ücretli aboneliklere göre azaltılmalı
* Forum kuralları -> trgy adlı üye tarafından yazılan kuralların calvin olarak değiştirilmesi :):)

önerilerim bu kadar .

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Kurallardan 1 tanesi kaldırıldı.
Bu nedenle yeniden yazdım.

abuz89

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
özel üyelik sistemimiz mevcut :) http://forum.iyinet.com/payments.php buradan bakabilirsiniz,ayrıca yeni özellikler katma çalışamalrımzıda devam ediyor bu grup için.

Yönetim tarafından yarışmalar düzenlecenek,planlıyoruz.

önerileriniz için teşekkürler...:alkış:

mehmet-ali

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
şimdi gördüm calvin satın almış ne gariptir seneler önce sırf hostbank yani calvin yüzünden r10 dan kaçıp buraya gelmiştim. Oradaki seviyesizlik yüzünden. Şimdi geldi yine burada karşıma çıktı. Burasıda yalan oldu demek. üzüldüm. burayı seviyordum.

Oğuz

2
İyinet Üyesi
Reaction score
96
şimdi gördüm calvin satın almış ne gariptir seneler önce sırf hostbank yani calvin yüzünden r10 dan kaçıp buraya gelmiştim. Oradaki seviyesizlik yüzünden. Şimdi geldi yine burada karşıma çıktı. Burasıda yalan oldu demek. üzüldüm. burayı seviyordum.

neden herşeyin sonucuna böyle durumları bağlıyorsun ? önemli olan geleceğe bakmak değilmi , :ıslık:

X

Xman

Misafir

Ben buradayım mehmet ali ;) bi yere kaçmak yok :)

X

Xman

Misafir
İyinet çok daha iyi olacak mehmet ali, kimseyle bi sorun yaşamıyacaksın inan ;)

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Şimdi forum onun, bunun gözüyle bakmamak gerek.Bak millet değişiyor ama forum duruyor hala :D Sen konuşma forum adminiyle , oda senle konuşmasın :hihi:

mehmet-ali

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
yarın yine benim mesajım silinecek benim konum baltalanacak o zaman ne olacak ?

umit_agdeniz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
24
yarın yine benim mesajım silinecek benim konum baltalanacak o zaman ne olacak ?

hee sen onu mu diyordun,yöneticiler bir kaç kişi biz ise binlerceyiz.merak etme döveriz onları :p
şaka bir yana şuan düzenli olarak hergün takıldığım birtek iyinet var onun da en büyük sebebi bahsettiğin olaylara ne turgay varken ne de calvin geldikten sonra şahit olmamamdır.buradaki paylaşımları,ticari ortamı vs başka forumlar da bulabilirim ama böyle yönetim anlayışını başka yerde bulmak zor.illaki vardır ama bana henüz denk gelmedi :)

Oğuz

2
İyinet Üyesi
Reaction score
96
Turgay döneminde böyle bişey olmadı hiç ve Calvin döneminde de emin ol böyle şeylerle karşılaşmıyacaksın. Bu konuda yönetim olarak çok hassas davranmaktayız.

calvin yani whmdestek forumlarının sahibi bu forum için geçmişe göre daha iyi platform oluşturacağına inanıyorum ;)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5