İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Makale yazdırılacaktır ,

Mumy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Konular:
İş fikirleri
Ekonomi , iş ilanları
Girişimcilik
network marketing
internetten para kazanma (iş konuları tek tek anlatılacak , blog yazarlığı hakkında )

konularında düzenli ve uzun süreli makale yazdırılacaktır . Bu işlerle alakalı veya yapmış olan kişiler düzenli bir gelir elde edebilirler ...

200+ kelime sayısı ile her gün 2 makale yazdırılacaktır , aylık iş anlaşması yapılacaktır .

aylık 60 TL ücret ödenecektir .. pm ile ulaşınız , referans olarak 2 makalenizi görmek isterim ...

birsen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Günde 2 makale ve aylık 60 lira demişsiniz. Cumartesi pazarlar dahil sanırım. 60 makale 60 lira anladığım kadarıyla.
Yanlış anladıysam düzeltin lütfen.

istanbullu_35

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
3 seneden beri bu işi yapıyorum.tamamen özgün makale yazıyorum.istenilen her konuda istenilen kelime sayısına göre makaleler hazırlayabilirim. (1 makale ortalama 1000 kelime şeklinde)

Günlük 3000-4000 kelime arasında arzuya göre 6000 kelimelik 5-6 ad. makaleler de yazabilirim.

mail aracılığı ile word dosyası olarak gönderebilirim.

çalıştığım kişi sayısı az, 1-2 tane ancak devamlı kişilerdir.

özgün makale
200 kelime 2 TL
1000 kelime 10 TL

rewrit
250 kelime 2 TL
1000 kelime 8 TL

ilgilenirseniz görüşebiliriz

yesimguner

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
makale

merhaba,makale yazım işleriniz hala varsa ben size bu konuda yardımcı olabilirim,birden çok siteye makale yazıyorum,zamanında ve düzenli teslimat yaparım geri dönüş yaparsanız görüşebiliriz,sadece aklınızda olsun diye bu mesajı gönderdim,saygılar...

Ekleme: --------------------------------------------------------------------------------

merhaba,makale yazım işleriniz hala varsa ben size bu konuda yardımcı olabilirim,birden çok siteye makale yazıyorum,zamanında ve düzenli teslimat yaparım geri dönüş yaparsanız görüşebiliriz,sadece aklınızda olsun diye bu mesajı gönderdim,saygılar...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5