İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Nixcon Dc Süper Cp-location Kampanyası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

zahir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Nixcon Dc de Sunucu barındırmak isteyen arkadaşlar için çok özel bir kampanya duyurusu yapmak istiyorum,

Nixcon DC de 5 mbit hat kapasiteli Co-location fiyatımız : 100 Ytl/ay
10 Mbit Kapasiteli Co-location Fiyatımız : 150 Ytl/ay dır,

bu özel kampanyamıza sınırlı sayıda katılım kabul edilmektedir,

Syg.

Msn : [email protected]

zahir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şuan için 4 co-location 1 managed dedicated siparişi almış bulunmaktayız,

destekleriniz için teşekkür ederim,

zahir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
co-location kampanyamız süresi 21 mart 2007 tarihinde sona ercektir, (son 2 gün)

bu süre içerisinde maksimum 4 sunucu daha kabul edilecektir,

bu süre sonunda co-location kampanya fiyatlarımız değişecek ve dedicated satışa başlanacaktır...

syg.

Ekstra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Deniz manzaralı sunucularınız varmı ?
Yarıldım:D

Deniz Manzaralı Yoktur. Mecidiyeköye Hiç Gitmedinmi?
Ama Sunucun Genel Geçeni Keser Liseliler Falan :D
Deniz Manzaralı İstiyorsan Doruknetten Alcaksın.Çatı Kısmından Denizi Görüyor Tam :)

İstanbula Gidince Denicem Görüşlerimi Yazarım O Zaman Buraya.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Böyle mesajları okuyan yaşı küçük arkadaşlarımız da sanıyor ki burada ekmek gibi colocation satılıyor. Acaba burada hayatında 1U rackmount bir sunucuya veya bir switch'e 1 metreden fazla yaklaşmış kaç kişi var anlamıyorum.

Ayrıca colocation için adres gerekiyor, ben server'ımı nereye kargolayacağım bana bunun adresini yazabilir misiniz?

Immunity

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Size boş bir arsa ayarlar, oraya koyarsınız. Gecekondu mantığında da kaçak bir metro hat çekerseniz, bu fiyatlara mal edebilirsiniz. :D

CMYLMZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Size boş bir arsa ayarlar, oraya koyarsınız. Gecekondu mantığında da kaçak bir metro hat çekerseniz, bu fiyatlara mal edebilirsiniz. :D

eskiden telefonlara raptiye yada topliğne ile hat kaçağı yapılırdı.
bunun fiber için olanı mı çıkmış ?
öyle ise bizim sokaktan fiber geçio ben bi çengel atiim :)

Immunity

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
http://www.kayzerhosting.com/

Kesinlikle girin ve Zahir arkadaşımızın olağanüstü, mükemmel bir satış politikasıyla yaptığı "Dikkat Dikkat!" ile başlayan ve radyoları andıran anonsunu dinleyin.

İnanın ben güne iyi başlamak için bunu dinliyorum ve ardından şükrederek işimin başına oturuyorum.

Bu konu yine geyiğe döndü, ben yazmayacağım daha fazla izninizle :)

emirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Zahirle 1 yıla yakın süredir çalışıyor temiz iş yapar.
Gittikçe büyüyor yolu açık olsun...

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Böyle mesajları okuyan yaşı küçük arkadaşlarımız da sanıyor ki burada ekmek gibi colocation satılıyor. Acaba burada hayatında 1U rackmount bir sunucuya veya bir switch'e 1 metreden fazla yaklaşmış kaç kişi var anlamıyorum.

Ayrıca colocation için adres gerekiyor, ben server'ımı nereye kargolayacağım bana bunun adresini yazabilir misiniz?

vallahi ttnetin sağladığı hizmeti kullanmayacağını size temin edebilirim

:)

Ni-Osman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2

Yinemi sen :)

Telefonunu PM yolu ile bana gönder müdüretör hocam telefon edeyim co-location için beraber gidelim datacenter'e nedersin?

Not: zahir hayatımda tanımadıgım görmediyin ne yaptıgını bilmediyim biri onu savunmuyorun Angelo ya önerim bizim üzerimizden co-location yapması ve beraber sunucuyu götürmemiz.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Yine mi ben? Valla yine mi ben derken, ben hep burdaydım yeni gelip reklam üstüne reklam yapan sizlersiniz. Canımı çok sıkıyorsunuz saçma saçma yazılar yazıp telefon, pm filan istemenin alemi ne, basit bir soru sordum, serverı nereye göndereceğim adres olarak? Neden seninle bir yere gelmek durumundayım anlamadım ki, bir ara arkadaş filan mı olduk beraber dışarı mı çıkıyoruz? Adresi şuraya yazacaksan yaz, yoksa rahatsızlık verme, benim de sana önerim bu.

Ayrıca imlaya dikkat edersen ne dediğini anlarım, yoksa anlaşılmıyor yarısı. Lütfen kendimize gelelim, senin bana yine mi sen deme gibi bir lüksün yok.

Colocation satılıyor adres gizli, köşebaşında buluşup beraber gideceğiz, ne biçim bir gereksizlik içerisindesiniz yahu.

Ni-Osman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Bunu diyeceyini biliyordum sadece konuşursunuz zaten neyse benim yazmadıgımı varsay.. Nasıl olsa hizmet almayacaksın..

Mecidiyeköy de Hürmek keçeli iş hanının 3. katı N.I.S bilişim oldugunu co-location hizmeti alanlar bilir çünki DC kargodan ziyade müşterilerinin sunucularını kendisinin getirmesini daha uygun bulur tanışmak için..

Bu forumun bu bölümü Reklam amaçlı açıkmış burada reklam yaplılır.. Canımızı sıkan sensin ben bugüne kadar saçma birşey yazmadım..

Genelde herkes forumda yazar PM at telefonla anlatayım dedim bunda bukadar korkacak ne varki? atmak zorundasın demedim.. Lafı saçma saçma yerlere çeken yazı yazan demekki senmişsin..

Bu konuyuda kitlemeni 4 gözle bekliyorum :)

Hadi sana iyi forumculuklar.

CMYLMZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bunu diyeceyini biliyordum sadece konuşursunuz zaten neyse benim yazmadıgımı varsay.. Nasıl olsa hizmet almayacaksın..

Mecidiyeköy de Hürmek keçeli iş hanının 3. katı N.I.S bilişim oldugunu co-location hizmeti alanlar bilir çünki DC kargodan ziyade müşterilerinin sunucularını kendisinin getirmesini daha uygun bulur tanışmak için..

Bu forumun bu bölümü Reklam amaçlı açıkmış burada reklam yaplılır.. Canımızı sıkan sensin ben bugüne kadar saçma birşey yazmadım..

Genelde herkes forumda yazar PM at telefonla anlatayım dedim bunda bukadar korkacak ne varki? atmak zorundasın demedim.. Lafı saçma saçma yerlere çeken yazı yazan demekki senmişsin..

Bu konuyuda kitlemeni 4 gözle bekliyorum :)

Hadi sana iyi forumculuklar.

Öncelikle herhangi bir tarafın tarafını tutmadığımı belirtmek isterim.

ikinci olarak ; imzanızda "http://www.ni.net.tr/" adresi yer almakta. Fakat mail haricinde herhangi bir iletişim bölümü bulunmamakta.

üçüncü olarak ; sipariş vermek istiyoruz bölümündeki adres te "http://www.netinternet.com.tr/" adresine yönlendirilmekte Fakat buranın iletişim bölümüne bastığımızda da
"Merkez efendi Mah. Eski karciyolu üzeri No13 Merkez / Denizli" adresi bulunmakta

Bizler hangi müneccim ile birlikte olmalıyız ki sizin mecidiyeköyde bir yerinizin daha olduğunu ve orda sunucu barındırdığınız bilmeliyiz.

Ve işin en kötüsü de şu;

insanlara saldırmak yerine mümkünse daha açıklayıcı bilgiler verirseniz kişilerin sizlere olan bakış açılarıda degişebilir.

şahsi notum: bu üstteki bilgiler ışığında sizin istanbulda bir yerinizin olduğuna yada orda sunucu barındırma hizmeti verdiginize henüz inanabilmiş degilim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5