İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sermayesiz ek iş yapma fırsatı

ahmettalha

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Değerli arkadaşlar, Sermayesiz, sadece sizin çaba ve gayretlerinizle şekillenen, mesai saatlerine bağlı kalmadan, özgürce ve alacağınız parayı kendi çalışmanızla belirleyeceğiniz bir iş sistemini tanımaya ne dersiniz? Ülkemizde birçok insanın hayatının değişmesine vesile olan bu çalışma modeliyle ek iş yaparak sizde güzel paralar kazanabilirsiniz. Aşağıda linkini verdiğim siteden, İşimizle alakalı yeni gelişmeleri, şirket hakkındaki çeşitli detaylar ve birçok noktayı takip edebilirsiniz. İşte işimizi inceleyeceğiniz site linki;

www.ekisimkani.com

adnan_ta

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
arkadaşlar şu sıralar yapılabilecek en iyi ek iş alt coinleri iyi şekilde takip edip, küçük yatırımlar yapmaktır. ben tüm vaktimi bu işe ayırdım desem yeridir.
bir çok alt coin aldım, en umutlu olduğum ise; Dashcoin - DASH! grafiğine bakarsanız http://piyasa.paratic.com/kripto-coin/dashcoin/ henüz daha çok yeni yükselmeye başladığını rahat bi şekilde görebilirsiniz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5