İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

TTnet Hakkında Dava Acabilirmiyim ?

sonefsane

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Meraba Arkadaslar Daha Önce TTnet İle Yasadığım Problemi Anlatmıstım..
Kısa Şöyle Diyim Sözlesme İmzam Olmadığı Halde TTnet Bilgisayar Kampanyasından Bilgisayar Almıs Olduğumu Gördüm( ttnet bayisi benim adıma imza atmıs ) Ocak Ayında Bilgisayar Kampanyasından Bilgisayar Aldığımı Faturada Gördüm.
Bende Müşteri Hizmtlerini Yüzlerce Kez Aradım Ve İki Ay Sonra Bir Müşteri Temsilcisi İle Görüstüm Bilgisayar İptalini Onaylıyormusunuz Diye Sormustu Bende 3 Defa Bilgisayar İptali Olursa Bilgisayar Fiyatının Tamamı Bir Faturaya Yansıtılmıyacak Die Sordum Kendisi Hayır Dedi

Ve Dün Toplam 1.100 Ytl Fatura Gelmiş
Deminde TTnet Bayisine Verin Bilgisayarı ALLAH Bildiğiniz Gibi Yapsın Dedim Ve Adamlar Bilgisayar Parasını Yatırmadan Bilgisayarı Vermiyeceğimi Diye Tartısmaya Basladık..
Adamlar Belki Yatırmassın Diye Sacmalıklarda Buylunmaya Basladılar, Sizene Diiyince Yatırım Yatırmam Diye Fatura Adıma Gelmiş Diye Sizi Alakadar Etmez Diincede Bilgisayarı Vermediler
Şimdi Napmam Lazım Avukata Basvurmam Ne Gibi Bir Neticeye Ulasabilirim Destek Lütfen

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
ttnete niye açıyorssunki dava bayide kim imza attıysa ona açıcaksın.Sahte evraktan hop hapse...

batuhankaralar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Savcılığa gidip evrak sahteciliğinden suç duyurusunda bulunmanız gerekiyor.

sonefsane

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Peki Arkadaslar TTnet Müşteri Hizmetleri Faturaya Yansıtılmıyacak Die 3 Defa Kendisine Tekrarlattırmıstım TTnetinde Payı Yokmu

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Bu konuda TÜDEF'e danışmanı öneriyorum. Bugüne kadar hiç bir yazışmamı cevapsız bırakmadılar. tudef.org.tr iletişim bölümünden irtibata geçebilirsin.

Fbbasket

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45
Peki Arkadaslar TTnet Müşteri Hizmetleri Faturaya Yansıtılmıyacak Die 3 Defa Kendisine Tekrarlattırmıstım TTnetinde Payı Yokmu

Bence burada TTNet ile alakalı bir durum söz konusu değil,

Bayi, TTNet'e sizin bilgisayarı aldığınızı söylemiştir, TTNet'te bunu faturanıza yansıtmıştır.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
İptal ettin , yinede fatura geldiyse ttnete de açabilirsin dava evet (ses kaydı vardır zaten) , ama fatura erken çıkmış olabilir ama bilgisayar işliyorlar hemen git kontrol et borcun varmı diye.

sonefsane

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Bu konuda TÜDEF'e danışmanı öneriyorum. Bugüne kadar hiç bir yazışmamı cevapsız bırakmadılar. tudef.org.tr iletişim bölümünden irtibata geçebilirsin.

Konunun Tamamınımı Yazıp Göndereyim Sürecte Gecenleri Müşteri Hizmetleri İle Yaptığım Görüşmeler Ki Saten Bu Konusmalar Vodafon Görüşmeleri de Saklı Olması Lazım Herhangi Bi Bitirazda

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Konuyu anlaşılır bir şekilde yazıp gönderirsen sana ne yapacağın konusunda fikir verirler. Onların sayesinde çok sayıda sorundan kurtulduğumu söyleyebilirim.

sonefsane

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Konuyu anlaşılır bir şekilde yazıp gönderirsen sana ne yapacağın konusunda fikir verirler. Onların sayesinde çok sayıda sorundan kurtulduğumu söyleyebilirim.

Peki Gonderecem İNSALLAH Dediğiniz Gibi Cevapsız Bırakmazlar Ve TTnet Adsl Hattımın İptalinide Yapamıyorum Faturada O Konudada İşliyor :(

smartcoder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Meraba Arkadaslar Daha Önce TTnet İle Yasadığım Problemi Anlatmıstım..
Kısa Şöyle Diyim Sözlesme İmzam Olmadığı Halde TTnet Bilgisayar Kampanyasından Bilgisayar Almıs Olduğumu Gördüm( ttnet bayisi benim adıma imza atmıs ) Ocak Ayında Bilgisayar Kampanyasından Bilgisayar Aldığımı Faturada Gördüm.
Bende Müşteri Hizmtlerini Yüzlerce Kez Aradım Ve İki Ay Sonra Bir Müşteri Temsilcisi İle Görüstüm Bilgisayar İptalini Onaylıyormusunuz Diye Sormustu Bende 3 Defa Bilgisayar İptali Olursa Bilgisayar Fiyatının Tamamı Bir Faturaya Yansıtılmıyacak Die Sordum Kendisi Hayır Dedi

Ve Dün Toplam 1.100 Ytl Fatura Gelmiş
Deminde TTnet Bayisine Verin Bilgisayarı ALLAH Bildiğiniz Gibi Yapsın Dedim Ve Adamlar Bilgisayar Parasını Yatırmadan Bilgisayarı Vermiyeceğimi Diye Tartısmaya Basladık..
Adamlar Belki Yatırmassın Diye Sacmalıklarda Buylunmaya Basladılar, Sizene Diiyince Yatırım Yatırmam Diye Fatura Adıma Gelmiş Diye Sizi Alakadar Etmez Diincede Bilgisayarı Vermediler
Şimdi Napmam Lazım Avukata Basvurmam Ne Gibi Bir Neticeye Ulasabilirim Destek Lütfen

arkadaşlara katılıyorum
savcılığa sahtekarlık ile ilgili
dilekçe yaz durumu anlat
sözleşmeni tübitak inceler
sende paranı
bayiden alırsın

bayyrram

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşım bizimde başımıza geldi böyleama bizim ev telefonu na geldi 2000 tl yakın 2003 yılında çok sahterkarlığı var bu ttnetin ama onuda kıracak birini bulurlar.sen kardeinin dediğini yap hemen balıklama atlama şikayet var.com ile görüş orada büyük katlılarını görürsün ama bu görüşmelrir mutlaka ama ama mutlaaka belgele örneğin camtasia ile çekebilirsin yazışmaları veya ekran alıntısı ile sonuç alamazssan bağlı bulunduğun ilin telokomun müdürlüğüne başvur.sonrada resmi bir belgen olsun sonra tüketici derneğine(bu şerefsizlerin ilgileneceklerinin sanmıyorum.ama olsun)başvur burdanda belge al.sonra ne kadar da kötü tarif edilse de bizim ülkemizin savcılıkları var.eğer bu eline aldığın belgelerle dava edersen ağlatırsın ttneti veya bağlı bulunduğu kurumu çünkü elinde resmi evrakın var ama yok evrak olmassa sana tamam der geçerler.ben vurarım kırarımla daldım.bilgisayarlarım 4 ay gelmedi kimsede ALLAH VAR DEMEDİ.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
zaten davalıksınız değil mi? bence parayı yatrmayın, savcılığa şikayet edin direk, şikayetvar ı kullanın size dönsünler, bayinin bi suçu olabilir, ya da yanlışlıkla yapılmış olabilir, belki de zimmet olayına girmiştir bayi, bilemeyiz bunu şimdilik, sen vakit kaybetmeden savcılığa başvur, haciz olayına girebilirler

zonbadi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
senin adına imza atmışlarsa ciddi durum vardır. o dolandırıcılığa girer ayrıca bu davayı kazanırsan tazminat davasıda açarsın bayiye, ayrıca bayii ttnetin merkezine benim adıma imza attı die dilekçe ile şikayet edersen bayiliğini alırlar adamın elinden, şakası yoktur başkası yerine imza atmanın herşey senin inadına davacıyım şikayetçiyim demene bakar inatlaştıkça güçlenirsin bu konuda bi süre sonra zaten (gerçekten senin yerine imza attıysalar) korkmaya başlayacaktır o bayidee...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5