İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

yeni alexa gurubu 2011

suatksk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
doılaşıma başlandı herkeslere iyi akşamlar..
benim sitem googlede 1 olduğum kelimelerde çok düştü acaba nedenini bilen biri olurmu:

dolaşım tamamlandı bizde modaya uyalım başlangıç :18.27 bitiş :18:46

suatksk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
günlük dolaşım tamamlandı 10:50 11:05

birde arkadaşlar dolaşıma herkes uyuyormu sanki dolaşımlar yapılmıyor bir ilgilenirsek:

gunlukguncel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Yeterli sorun tespit aracı eksikliği (aka URL doğrulayıcıları, web örümcekleri, HTML tarayıcıları, web sitesinin sağlık analizörleri vb.) Nedeniyle, yerel ve harici (giden) köprülerin tam olarak ne hale geldiğini belirlemek çok zordur ve bunları düzeltmek daha zor çünkü temizlik için bozuk link etiketinin HTML kodundaki tam yerini bilmeniz gerekir: soruna yol açmayan HREF (veya diğer alt etiketleri) bulmak için binlerce kaynak satırı taramanız gerekecektir.

beto07

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
dolaşım başlamıştır. 21:24

dolaşım tamamlanmıştır. 21:36

Arkadaşlar gezinti yaparken sitelerde bazı eksiklikler gördüm. paylaşmamı istermisiniz yoksa sadece dolaşım yapıp karışmayayım mı bişeye?

suatksk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
dolaşıma başlıyorum Seçimler Türkiyemiz için hayırlı olur inşallah

dolaşım tamamlandı

A

abdullahsabit

Misafir
Bu, tam olarak çevrimiçi URL Denetleyicisi’nizin tamamen parladığı yerdir : sitenizin tamamını kontrol eder - sorunları arayan tüm sayfaları tarar ve web sitenizdeki geçersiz web sayfası referanslarını algılar ve bunları tam olarak nereye düzelteceğinizi söyler ! (Hem Bulunan her kötü köprü için iç ve giden sayfa kaynağını içeren ve gerçek vurgular bir ekran göreceksiniz) HTML etiketini olmayan çalışma url içeren, bu nedenle hemen çürümeyi düzeltmek ve sonunda çok çabuk blogunuzu onarabilir. Böylece ziyaretçileriniz artık Sayfa Bulunamadı hataları ile rahatsız olmayacak!

beto07

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Dolaşım başlamıştır, 00:21

Dolaşım bitmiştir, 00:39

suatksk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
dolaşıma başlıyorum

dolaşım tamamlandı

aranızda presta shop kullanan varmı?

LuCaS34

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
İnternette çalışan % 100 çevrimiçi araç olarak ücretsiz Web Sitesi Tarayıcı ve Sorun Dedektörü Mac, PC, dizüstü bilgisayar / dizüstü bilgisayar, iPad (veya iPhone), Android veya başka bir mobil cihaz olup olmadığına bakılmaksızın herhangi bir bilgisayarda kullanılabilir Windows, MacOS / Apple OSX, iOS, Android, Chrome OS, WebOS, Linux veya eski UNIX yazılımlarını çalıştırır.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5