İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

0,10 EUR pro Click

B

Bedavalar-Net

Misafir
http://www.affili.net/partnerprogramm.asp?PID=3317

Bu yukaridaki URL de yazan PID=3317 benimle alakasi yok yanlis anlasilmasin sadece o sayfadaki partner programin ID nosudur benim ID im degil.

Arkadaslar söyle bir göz attimda baya güzel birseye benziyor bu.Sayfanin ingilizceside var affili.net den girebilirsiniz.Ben bu programa girmeyi düsünüyorum.Sizlerde bi bakin dilerseniz.

selamlar

muratozcirpici

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kardeş affili.net nasıl bir şey biraz bilgi verirmisin ? ingilizcesini bulamadım sitenin ya. her yer almanca.. güvenilir mi ? felan filan biraz bilgi verirsen sevinirim..

kolay gelsin..

B

Bedavalar-Net

Misafir
Suan evde degilim o nedenle fazla arastirma yapmadim.Bildiklerim:Iyi bir reklam firmasi.Almanya nin Avrupa nin en en en büyük firmalari calisiyor bu firma ile.. %100 paranizi alabiliyosunuz.Bir alman arkadas aldigi cekleri gösterdi.Isin kötü yani TR ye ödeme yapmiyor ama mooneybookers paypal .... gibi yerlere ödeme yapiyor.Yanlis hatirlamiyorsam 1 sene öncede bir arkadas benim üzerimden üye olmustu buraya ve ev adresime 50 euroluk bir cek gelmisti.Zaten bu firmanin güvenilirligi konusunda hic bir kuskum yok,parayi almamamiz konusunda adim kadar eminimki hic bir sorun olmuyor.Dev firmalarla calisiyor.Ben daha üye olmadim eve gideyim buraya iyi bir zaman ayiracagim.Türkce siteler kabul ediliyor diye biliyorum cünki kayit formunda Türkiye ye de yer verilmis.

Firma bilgileride belli

imedia Gesellschaft für neue Medien mbH
Langwied 13
85560 Ebersberg

Tel: +49-8092-85779-0
Fax: +49-8092-85779-10
Email: [email protected]

Geschäftsführung:
Dominique Madeleine
Gründung: 1997

Stammkapital: TDE 40

Mitarbeiter: 25

Standorte:
Ebersberg - Hannover - München

Ust.-Idnr.:
DE 192148952

Steuernr. FA Rosenheim:
112/197/094493

AG München HRB 119 900

Olursa süper olur tabiki.Reklam bannerlari yada text linkleri almanca olucak,tabi bizde kiyiya köseye Türkce linklerde sikistirabiliriz.Cok daha ayrintili bilgiyi 1-2 gün icerisinde toplar buraya yazarim.Gerekirse basvuru formunu türkcelestiripde sizlere sunarim.

Hayirli olsun insallah.

selamlar

muratozcirpici

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
anladım.. sayfanın ingilizcesini bulamadığım için üye olamadım. ben zaten tr sitelerimde deil ingilizce sitemde kullanmayı düşünüyorum. türkiyeye ödeme yapmıyorsa paypal herhalde kullanacağız ama benim paypal üyeliğim de yok :) neyse sen biraz araştır bilgi verirsin...

S

Sticks

Misafir
murat , affinet şu ana kadar ki bilgilerime göre kaliteli ve güvenilir bir network.
Söylediklerine dayanarak :
Çeviri için
http://www.appliedlanguage.com/free_translation.shtml
www.babelfish.altavista.com adreslerini kullanabilirsin.

Paypal için
Kolayca üye olabilirsin. Yapılması gerekenler kolay adıımlar ancak şu var ki paypaldaki paranı nakite çevirme opsiyonun yok başka birisinin yardımı olmadığı sürece . Ancak çok yüksek mktarlar olmadığı sürece zaten nakite çevirme ihtiyacı duymana da gerek yok.Ben şahsen sadece alışveriş için kullanıyorum hesaptaki paralarımı. Müşterilerin birçoğu paypal ile ödeme yapsa da normal şartlarda 2checkout ile alıyorm. Her satış yapan webmaster'a bir merchant account lazım kredi kartı ile satış yapablmek için. Merchant acc. var ise tanıdğın birisine : Senin paypal ile ona para transfer etmen karşlığında sana CC ile ödemesini söylersin olur bter. Ben sıkışınca böyle yapıyorum.

Kolay gele

muratozcirpici

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
saol sticks.. affili.net e üye oldum. fakat üye paneli çok karışık hiç bir şey anlamadım. üye olan varsa nerde kod alacam, nasıl siteme koyacam felan söylermisiniz... üye olurken de paypal hesabımın mailini yazdım. paypal da hesap açtım fakat Status - Turkish unverified dior. basınca getverifed çıkıyor ona basınca da kredi kartımı istiyor yazıyorum başka bir hata vetiyor. anlamadım... neyse kredi kartı yazmak zorunlu mu paypal da ?

P

Parae

Misafir
Ben üye oldum , Birkaç sorum var ...

Ben birkaçta firma buldum bunun içinden ... Bu firmarların kodlarını nasıl alcam ?? Kodlarını almadan önce bu firmalara CJ 'deki gibi başvurmak mı gerekiyor ???

Yani kısacası Bunun içinden Reklamcı siteleri listeledikten sonra Kullanmak istedigimiz sitenin reklamını nasıl alıp kazanmaya başlıyacagız ..

Teşekkürler ,

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
paypalin seni onaylamasi icin 1.95 dolar ona odeme yapman gerek.sonra sana bir kod veriyor kredi akrti demende onu giriyorsun 4 haneli.
ilk yaptigin alisveriste sana bu 1.95 dolari paypal iade ediyor.
bana iade etti...

B

Bedavalar-Net

Misafir
Malesef Türkce siteler kabul edilmiyormus affilinet e.Sadece ingilizce ve almanca siteler kabul ediliyormus.

Sehr geehrter Affilinet-Partner,

laut unseren AGBs bzw. Teilnahmebedingungen mit denen Sie sich bei Ihrer
Anmeldung einverstanden erklärt hatten, dürfen im affilinet-Partnernetzwerk
nur Websites in deutscher oder englischer Sprache teilnehmen.

https://partners.affili.net/pagbs.asp

Wir haben deshalb Ihren Account gelöscht.
Wir bitten um Verständnis für unsere Entscheidung und wünschen Ihnen
trotzdem weiterhin viel Erfolg

Accountumu silmis adamlar. :(

Kusura bakmayin.

wasGer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ilk öncelikle eski bi konuya cevap yazdığım için özür dilerim ama bu konu hakkında illahi bişey söylemek istedim:

affili.net'e ben 2001'den beri üyeyim o zaman türk sitesiyle üye olmuştum şimdi yasak olmuş ben ama ben halen türkçe sitelerimi kullanabilirim ve yenilerini ekleyebiliyorum. erken üye olmanın avantajları. tıpış tıpış çekleri ödüyorlar. hatta talep olursa moneybookers, paypal veya havale olarakda gönderiyorlar. support mükemmel. hiç kötü tecrübe yapmadım.
tek negatif yönü açıklamdan önce şunuda belirtim, affili.net sadece reklam veren ve reklam gösterenlerin arasındaki mekanizmadır, hem şirketler (advertiser) birde bizler yani webmasterler..
üye olduktan sonra kategorileri gezip ve kondisyonlara göre hoşunuza gidien şirkete (advertise) tek tıklama ile başvuru gönderiyorsunuz. bir kaç gün veya saatlar içinde cevap gelir. olumlu cevap ise hemen hesabınza girerek kodları alıp sienize yerleştirebilirsiniz.
gelelim şiimdi benim hoşuma gitmeyen konu, sizi bir kere red eden şirkete birdaha talep gönderemiyorsunuz :( email aracıyla diyaloglara girmelisiniz şirket ile.. birsüürü tantana, maalesef affili.net bi çozum bulamadı :) neyse zamanla bunuda halederler.

B

By-e

Misafir
wasGer' Alıntı:
ilk öncelikle eski bi konuya cevap yazdığım için özür dilerim ama bu konu hakkında illahi bişey söylemek istedim:

affili.net'e ben 2001'den beri üyeyim o zaman türk sitesiyle üye olmuştum şimdi yasak olmuş ben ama ben halen türkçe sitelerimi kullanabilirim ve yenilerini ekleyebiliyorum. erken üye olmanın avantajları. tıpış tıpış çekleri ödüyorlar. hatta talep olursa moneybookers, paypal veya havale olarakda gönderiyorlar. support mükemmel. hiç kötü tecrübe yapmadım.
tek negatif yönü açıklamdan önce şunuda belirtim, affili.net sadece reklam veren ve reklam gösterenlerin arasındaki mekanizmadır, hem şirketler (advertiser) birde bizler yani webmasterler..
üye olduktan sonra kategorileri gezip ve kondisyonlara göre hoşunuza gidien şirkete (advertise) tek tıklama ile başvuru gönderiyorsunuz. bir kaç gün veya saatlar içinde cevap gelir. olumlu cevap ise hemen hesabınza girerek kodları alıp sienize yerleştirebilirsiniz.
gelelim şiimdi benim hoşuma gitmeyen konu, sizi bir kere red eden şirkete birdaha talep gönderemiyorsunuz :( email aracıyla diyaloglara girmelisiniz şirket ile.. birsüürü tantana, maalesef affili.net bi çozum bulamadı :) neyse zamanla bunuda halederler.

Güzel demiş :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5