İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

'0' Kan Grubu Olanlar Dikkat, Bombay kan grubu olabilirsiniz

• Konbuyu başlatan themaniac
  • Başlangıç tarihi
T

themaniac

Misafir
Arkadaslar kizim dogdu 3 gun once ve bombay kan grubu oldugunu bugun ogrendik.

Bir cok kisi 0 grubu ama bombay mi degilmi bilmiyor.

kendisi 0 kan grubu olan herkes anne babasini kontrol etmeli, anne yada babadan biri AB kan grubu ise bu kisi Bombay kan grubudur.

Bu grup herkese kan verir ama sadece baska bir bombay'dan kan alabilir. bu kan grubu olan kisileri bulup listeleyecegim. Bu grup 0'dan dahi kan alamiyor. Sizde bombay olabilirsiniz, dikkat edin. kan grubunuz 0 ise anne babaniza bakin birisi AB ise sizde bombaysiniz. bu listeye girmeniz sizin yararinizadir, cunku yarin oburgun bir kaza vb olur ve kana ihtiyaciniz olursa beni arayip bildirip hemen listedeki herkese haber veririz. Zaten cok fazla bulunmuyor bombay kani. Turkiye'deki bombay kan'a sahip kisilerin sayisi 250'den fazla degil.

hayati bir mesele. lutfen yardimci olun. bana [email protected] adresinden ulasabilirsiniz.

Iyinet yonetiminden ricam bu onemli ve hayati mevzuuyu duyuru olarak iyinet paylasmalaridir. Ayrica okuyan arkadaslarda lutfen face sayfalarinda, ese dosta akrabaya soylesinler ve insanlari bilinclendirsinler. Ben kendim bilgi sahibi olmasaydim eger cocugumun bombay oldugunu ogrenemeyecektik. Hastane bize 0 grubu oldugunu soyleyince ben durumu farkettim. sonradan 0 gorunsede bombay oldugunu anladik.
LUTFEN HASSASIYET GOSTERIN!!!

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Bak şimdiden 2 tane buldun bile...
Bende 0 RH +

Ya bu mevzu yeni değil zaten, ben ilk okulda öğrenmiştim bunu.

T

themaniac

Misafir
hocam yanlis okuyorsunuz. 0rh+ degil. sizin kan'iniz 0 olmasi lazim ve anne yada babanizin birisinin kani AB olmasi lazim. Sadece 0 kan cok var. ama Bombay kan grubu Turkiye'de 250'den az kiside var. milyon 4 diyorum

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Eve gidince bi bakayım bari.. Böyle bir veritabanı oluşturmak akıllıca, bence bir site altında toplamakta fayda var.

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Yazınızı beni öldürme anne'de ve sosyal ortamlarda paylaştım. Aşağıdaki sayfanın Google Bombay kan grubu aramalarında üst sıralarda çıkması için optimize edeceğim.

http://www.benioldurmeanne.org/bombay-kan-grubu.html

Sosyal ortamlarda da paylaşır kısa sürede geniş kitlelere ulaşırız. Küçük İkra için her türlü desteğe hazırım. Eklememi istediğiniz başka yazılar olursa onları da ulaştırırız.

Bir face sayfa oluşturursanız onu da duyururuz.

• Like
Reactions: Loi
T

themaniac

Misafir
Tesekkurler Eif. Bu aksam hastaneden cikicaz. Ben bir site yapocam 5 10 dilde bunu anlatan birsey. Belki bu sitenin birde face sayfaini yapariz. Site olursa bombay ismiyle optimizasyonu daha kolay olur. Ikra ya tam teshis konulmadi ama suan oyle gorunuo. Son tahlili bekliyoruz. Ikrada olmasa bile baskalarinda var. Bu isin pesini bieakmicam insallah. Bu internet aleminde bu zor duruma bir care olabilirsem ne mutlu. O zaman bir degil yuzlerce ikra ya yardim etmis oluruz

zafina

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
o zaman ben bombay oluyorum ama kan veremiyorum malesef.. kan tahlili yaptırdığımda sorucam..

T

themaniac

Misafir
Eger sen 0 ve anne babandan herhangi biri AB ise buyuk ihtimalle bombay oluyorsun. mutlaka gidip bombay testi yaptir. her hastanede bombay testi yapamiyor.

zafina

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben 0'ım annem AB. teşekkür ederim, en kısa zamanda gidip yaptıracağım.

eyup

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bombay

slm arkadaslar ben bombay oldugumu oyrendım ve sımdı amelıyat olacagım ve bombay kana ıhtıyacım var bana yardımcı olabılırmısınız cevap beklıyorum

[email protected]

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ÇAPA TIP FAKÜLTESİ HASTANESİ'nde yatmakta olan babam Ahmet Zeki Kılınç için O Rh (+) POZİTİF ve BOMBAY Kan ihtiyacı vardır. Bu grup herkese kan verir ama sadece başka bir BOMBAY’DAN kan alabilir. Bu grup 0 Rh (-) NEGATİF'den dahi kan alamıyor. O Rh (+) POZİTİF ve aynı zamanda BOMBAY kan grubundansanız lütfen Türkiye’nin neresinde olursanız olun beni arar mısınız?
Tel: 0 532 522 55 99.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5