İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

02 temmuz tarihte bugün

ibrahimkoknar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
2 Temmuz
Sivas olaylarında 37 aydın öldürüldü (1993).
Fransız astrolog,fizikçi ve kahin Nostradamus öldü (1566).
Uçakla ilk dünya turu için yola çıkan Amelia Earhart ve Fred Noonan kayboldu (1937).
Yazar Ernest Hemingway Idaho’daki evinde intihar etti (1961).
Yunanistan Türkiye’ye savaş ilan etti (1917).
Türk Tarih Kurumu Birinci Kongresi yapıldı(1932).
Jean Jacques Roussou öldü (1778).
İlk kez düzenlenen Beyin olimpiyatlarında Türkiye beşinci oldu (1992).

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bugün tam bi yıl oldu dünyada en sevdiğim ve dünyada beni en seven varlığı kaybettim. hala inanamıyorum bi sene geçmiş olmasına rağmen herşeyi birebir gözlerimle görmüş yaşamış olmama rağmen.

2 temmuz benim tarihimin en kötü günüdür.

şu hayatta en kötü şey çaresizlik insanın elinden bişey gelememesi. çünkü hiç bişey imkansız değildir diye her zaman savunan ben çaresizlikle karşılaşınca yine inanmamıştım. o günlerde yine buraya girip sizlerden de yardım almaya çalışmıştım. ama her "malesef yapılacak bişey yok" diyene içimden hayır bilmiyolar öyle bişey olamaz diyodum. neyse çözüm nerdeyse gidip alırım ne olursa yaparım kendi canımı hiç düşünmeden hemen orda veririm yeter ki annem ölmesin.

ama malesef insanlar haklıydı.

annenizin ailenizin değerini bilin. ne olursa olsun onlar sizin iyiliğinizi düşünürler. onlar sizinle bebekliğinizden beri ilgilendi sizi korudu sevdi onlar için ne yapsanız azdır. haklarını ödeyemezsiniz. arkadaş dost sevgili bunların hepsi boş bunlardan milyonlarca bulabilirsiniz ama bi tane anne bi tane babanı var. onları kaybettiğinizde çok geç olur.

U

umurcan

Misafir
pembekedi' Alıntı:
bugün tam bi yıl oldu dünyada en sevdiğim ve dünyada beni en seven varlığı kaybettim. hala inanamıyorum bi sene geçmiş olmasına rağmen herşeyi birebir gözlerimle görmüş yaşamış olmama rağmen.

2 temmuz benim tarihimin en kötü günüdür.

şu hayatta en kötü şey çaresizlik insanın elinden bişey gelememesi. çünkü hiç bişey imkansız değildir diye her zaman savunan ben çaresizlikle karşılaşınca yine inanmamıştım. o günlerde yine buraya girip sizlerden de yardım almaya çalışmıştım. ama her "malesef yapılacak bişey yok" diyene içimden hayır bilmiyolar öyle bişey olamaz diyodum. neyse çözüm nerdeyse gidip alırım ne olursa yaparım kendi canımı hiç düşünmeden hemen orda veririm yeter ki annem ölmesin.

ama malesef insanlar haklıydı.

annenizin ailenizin değerini bilin. ne olursa olsun onlar sizin iyiliğinizi düşünürler. onlar sizinle bebekliğinizden beri ilgilendi sizi korudu sevdi onlar için ne yapsanız azdır. haklarını ödeyemezsiniz. dost sevgili bunların hepsi boş bunlardan milyonlarca bulabilirsiniz ama bi tane anne bi tane babanı var. onları kaybettiğinizde çok geç olur.

gerçekten çok üzücü bir durum :(

Varista

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Çok üzücü bir durum :( Anne-babanın değeri çok büyüktür.Bunu bir kez daha bize duygularınla anlattığın için teşekkürler.Siz siz olun anne-babanızın değerini bilin :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5