İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

03.03.2011 Benzin Zammı

• Konbuyu başlatan Xman
  • Başlangıç tarihi
X

Xman

Misafir
Gece saat 24 itibariyle akaryakıta yine zam yapılmış, deposu boş olanlara duyurulur, gece 12 ye kadar eski fiyattan deponuzu doldurabilirsiniz.

Cewo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
usta suriyeden doldurup doldurup geliyoruz :D 1.40 flan litresi

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Xman artık benzin zamları konuları daha da iyi hit yapar. Güzel yerden yakalamışsın.

Forumda bir rss bot vardı. Onu her gün için böyle bir konu açması için ayarlasak sizide yormamış oluruz.

Taylan

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
Sene başında 3,70 ten alıyordum. Şimdi 4,08. Yarın ya da hafta sonu maalesef LPG'ye geçiş yapıyorum.

X

Xman

Misafir
Xman artık benzin zamları konuları daha da iyi hit yapar. Güzel yerden yakalamışsın.

Forumda bir rss bot vardı. Onu her gün için böyle bir konu açması için ayarlasak sizide yormamış oluruz.

Böyle giderse 10-15 güne devalüasyon konuları hit yapmaya başlayacak, benden size tüyo...

irtem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
tarih niye veriyorsunuz ki zaten hergün zam yapılıyor benzine güzel ülkemde :)

BarışBey

1
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
51
Benzine zam geldiğinde her şeye zam gel geliyo nedense:)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5