İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

06 02 2012 pagerank güncellemesi başladı

offlinedeli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Devammm PR0 >>> PR1

Benimde sitem Pr 0 dan Pr 1 olmuş. Bu arada bu güncellemeler ne aralıklarla oluyor. ? Merak ettim bilen varmı ? Yılda bir mi ?

Byte

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya anlamıyorum başka forumlarda baktım şimdi adamın 15 günlük sitesi 3 olmuş bu google pr güncellemesi ile alakalı bir yazı yazmıyormu hiç bi yerde bu nasıl iş anlamıyorum pr 2 olan sitem hala pr 2 bir senelik site ya yazıklar olsun harbi bune ya
geceli gündüzlü seo optimizasyonları, içerik alakalı dofollow linkler vs vs. Benim son 1 ayda kastığım kadar kassan sanada pr3 gelebilir. Sonuçta google babamın değil yani :) midyo.net 2 aylık domain ve pr0'dan 3e yükseldi. Tabi içeriğin önemli çok çok fazla. 2 aylık ama, 70.000 youtube videosu, 20 bin özgün kendi sunucumda video dosyam var bırakta versinler :d bi kere daha anladım ki, çizginiz düzgün olup google standartlarında giderseniz ödülünüzü çok çabuk alabiliyorsunuz.

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
Bir önceki güncelleme de, henüz 1 aylık ve içerisinde sadece 10 konu oln bir site pr6 değeri aldı. Arkadaş hemen link satışlarına başladı. Kendisini uyarmıştım biraz beklemesi için. Dinlemedi tabii ki. 2 yada 3 hafta sonra pr değeri 0 oldu. Bazen dalgalanmalar olabiliyor. Ara ara iniş ve çıkışlar yaşanabilir. Fakat bir siteden çok fazla link çıkışının olması, o sitenin google'nin gözünde ki değerinin düşmesine sebep olabiliyor.

matmazel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya aslında ben daha yeni açtımda , biz burda nasıl para kazanıcaz ve nasıl çekicez . onu bilmiyorum ? lütfen bir yetkili baa yardımcı olsun

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
ya aslında ben daha yeni açtımda , biz burda nasıl para kazanıcaz ve nasıl çekicez . onu bilmiyorum ? lütfen bir yetkili baa yardımcı olsun

Mesajı yazdıktan sonra bir daha uğramamaşsınız. Çok ilginç. Ne demek istediğinizi anlayabilirsem yardımcı olacağım ama neyi çekiceksiniz, nerde para kazanıcaksınız ?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5