İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

06 haziran tarihte bugün

ibrahimkoknar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
6 Haziran
Müttefikler Normandiya’ya çıkarma yaptı (1944).
Fransız şairi Corneille doğdu (1606).
Aleksandr Puşkin Moskova’da doğdu (1799).
İlk spor örgütü (YMCA-Young Man Christian Association) kuruldu (1844).
Ankara’da, Türkiye, İngiltere ve Irak arasında Musul Antlaşması imzalandı (1926).
Tenisçi Bjorn Borg doğdu (1947).
Türkiye’de ‘İhtiyarlık Sigortası’ kabul edildi (1949).
ABD Senatörü ve başkan adayı Robert Kennedy vurularak öldürüldü (1968).
Gazeteci Hikmet Ferudun Es öldü (1992).

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
6.6.06 tarihi olarak dunyada bin senede bir gelen, seytan gunu ayni zamanda. (666) Bu gun seytanin oglunun dunyaya inecegi soylenir. Hakikaten de Omen isimli film vizyona girmistir. Bunun disinda 20. yuzyilda ortaya cikacak 666'in Dunyayi yonetmeye baslayacagi kehaneti vardir. Ibranice'de 666 -> www seklinde yazilmaktadir. Bu da Internet'e isaret etmektedir. Tesaduf mudur acaba. 6'yla 6'yi topla = 12, 12 ye bol 1. Anladin sen. Sapsal Nostradamus:)

kaynak : eksisozluk, incilde gectigi soylenen ayet. acik bakmadim evde. dogru mu bilmem.

woe to you
oh earth and sea
for the devil sends the beast with wrath
cos' he knows the time is short
and let him who hath understanding reckon the number of the beast.
for it is a human number.
it's number is six hundred and sixty six.

rebelations ch. xiii b. 18.

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Omen in vizyona girmesi için zaten bugünü planlamışlar genelde filmler cuma günleri vizyona giriyo ama Omen salı giriyo. 666 dünyayı nasıl yönetecek? zaten www yönetio :)

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Evet, yine ayni kaynaktan, tek gozlu, tek kuyruklu, herseye aninda erisebilen ve herkesin inandigi sahte mesih Deccal'de, internet olarak ortaya cikmismis.. (tek goz monitor, tek kuyruk kablo, herseye aninda erisebiliyor ve herkes inaniyor) 666 cok sirin bir rakam bence, ya seytan sirin birsey ya da bu rakam baskasinin rakami:)

E

echo

Misafir
Angelo' Alıntı:
Evet, yine ayni kaynaktan, tek gozlu, tek kuyruklu, herseye aninda erisebilen ve herkesin inandigi sahte mesih Deccal'de, internet olarak ortaya cikmismis.. (tek goz monitor, tek kuyruk kablo, herseye aninda erisebiliyor ve herkes inaniyor) 666 cok sirin bir rakam bence, ya seytan sirin birsey ya da bu rakam baskasinin rakami:)

666 ebced hesabına Göre ya Allah Yada Kuran-ı Kerim manasına gelmektedir tam hatırlamıyorum

Kuran-ı Kerim in geleceğini anlayan şeytan bunu lanetlemiş ve 666 yı kendi sayısı olarak göstermiştir.Halbuki alakası yok gayet hoş bi rakam :D

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
echo' Alıntı:
666 ebced hesabına Göre ya Allah Yada Kuran-ı Kerim manasına gelmektedir tam hatırlamıyorum

Kuran-ı Kerim in geleceğini anlayan şeytan bunu lanetlemiş ve 666 yı kendi sayısı olarak göstermiştir.Halbuki alakası yok gayet hoş bi rakam :D
Ebced Hesabıyla ilgili internette bulabileceğim bir makale varsa iyi olur.Google da çıkan ilk 10 sonuç dışında :)

E

echo

Misafir
the_alorak' Alıntı:
Ebced Hesabıyla ilgili internette bulabileceğim bir makale varsa iyi olur.Google da çıkan ilk 10 sonuç dışında :)

ben uzun zaman önce makale arşivi yapıyordum.çok güzel ve açıklayıcı bilgiler vardı ama format esnasında hepsi gitti bidahada bulamadım.

ebced hesabına gelince googleda çıkan ilk 10 dan ilerisini fazla arama. işi gerçekten bilenler ağızlarını iyi tutuyor.çok eski ve gizli bi ilim bu.bizim gördüğümüz ve öğrendiklerimiz yüzeysel ve basit şeyler...

herşeyin tam anlamıyla açıklamasını ebced hesabını tam bilirsen bulursun.sorun ebced hesabını öğretecek kişiyi bulmakta. :D

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yakın zamanda o hesabın yanlış olduğu ortaya çıkmıştı. 666 ya denk gelmiyordu rakam yani. Ama pazarlama işte bazı kişiler hala gelir ve rant sağlıyor diye bu rakam dolanıyo ortalarda hala..

SLiM_BoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
CHMOD 666

Dosya sahibi(S) okuyabilir (r;4) ve yazabilir (w;2); grup okuyabilir (r;4) ve yazabilir(w;2); ve diğer herkes(H) okuyabilir(r;4) ve yazabilir(w;2)

:p

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5