İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

09/11 Van’da 5.6 şiddetinde deprem!

rainha

0
Yasakli Uye
Reaction score
5
Van’da yine deprem meydana geldi. Çok sayıda binanın yıkıldığı belirtiliyor.

Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü Ulusal Deprem İzleme Merkezinden alınan bilgiye göre, saat 21.23′te merkez üssü Van’ın Edremit ilçesi olan 5,6 büyüklüğünde deprem meydana geldi.

Depremin ardından çok sayıda binalar yıkılırken, Van merkezde büyük bir otelin çöktüğü açıklandı.
Göçüğün altında insanların olduğu belirtildi.
Şehirde elektirkler de kesildi.
HABER: Van'da 5.6 şiddetinde deprem haberi - Gündem

cihatnet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Allah'ım sen büyüksün yarabbim.. Babam'da van'a yardım gitmişti dün akşam. Bu haberlerde gösterilen yıkan otelde kalacaklarmış sonra vazgeçmişler. başka bir otel'e gitmişler. şuanda iyilermiş allah'ım şükürler olsun. senbüyüksün yarrabbim...

Telefon sesleri kesik kesik geliyor elektirik yokmuş..

ozgurruh

0
İyinet Üyesi
Reaction score
32
Yine deprem ve yine göçük. Yaralar sarılmak üzere iken yeni bir deprem ve VAn'da otel yıkıldı ve göçük altından insan sesleri gelmekteymiş. Allah'ım inşallah daha fazla deprem olmaz bu kış kıyamette. Allah'ım yardım etsin depremzede vatandaşlarımıza

EnkaZ

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
47
Van'da yeniden deprem gerçekleşti. Bildiginiz üzere bende van'da kalıyorum. Şuan Batmanda'yım ve yarın sabah 8 de Van'a bilet almıştım. Sabah gidip evden ve ofisimizden çıkarabileceklerimizi çıkartıp, evi ve ofisi bırakacaktık uzun bir süre. Aldığım habere göre evimizin oldu bine yıkılmış. Allaha şükür orda kimsenin olmadığı söyleniyor (tabi net bir bilgi değildir). Bu sene başımıza gelmeyen olay kalmadı! Allaha şükür bütün çalışanlarımda şuan iyi durumdalar. Yarın Van'a gidip elimden gelenleri yapmaya çalışacağım. Allahın takdirine kalmıştır, belki bir daha dönemeyiz. Hakkınızı helal edin.

Kalın sağlıcakla...
Allaha emanetsiniz.

Ping

iyinet
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
21
Allah'ım sen büyüksün yarabbim.. Babam'da van'a yardım gitmişti dün akşam. Bu haberlerde gösterilen yıkan otelde kalacaklarmış sonra vazgeçmişler. başka bir otel'e gitmişler. şuanda iyilermiş allah'ım şükürler olsun. senbüyüksün yarrabbim...

Telefon sesleri kesik kesik geliyor elektirik yokmuş..

Allah kolaylık versin.
Van'da yeniden deprem gerçekleşti. Bildiginiz üzere bende van'da kalıyorum. Şuan Batmanda'yım ve yarın sabah 8 de Van'a bilet almıştım. Sabah gidip evden ve ofisimizden çıkarabileceklerimizi çıkartıp, evi ve ofisi bırakacaktık uzun bir süre. Aldığım habere göre evimizin oldu bine yıkılmış. Allaha şükür orda kimsenin olmadığı söyleniyor (tabi net bir bilgi değildir). Bu sene başımıza gelmeyen olay kalmadı! Allaha şükür bütün çalışanlarımda şuan iyi durumdalar. Yarın Van'a gidip elimden gelenleri yapmaya çalışacağım. Allahın takdirine kalmıştır, belki bir daha dönemeyiz. Hakkınızı helal edin.

Kalın sağlıcakla...
Allaha emanetsiniz.

Geçmiş olsun çok üzüldüm.
İnşallah kısa sürede toparlarsınız.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5