İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

1.000 Tane 0 Kontörlü Turkcell Hazır Kart Arıyorum

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Arkadaşlar, elinizde eminimki bu kadar hazır kart yoktur :) Ancak, belki aranızda bayi olan, yada tanıdığı olan vardır.Aradığım kartların en önemli özelliği, aylık 250 kontör transfer edebilmeye uygun olmasıdır.Yani hatların en az 3 aydır kullanılıyor olması gerekiyor.

1.000 ve üzerinde hat alabilirim.Peşin ödeme yapacağım.Olurya elimde 50 tane , 100 tane vardır derseniz, onlarada talibim.. İçlerinde kontör olması gerekmiyor.

cınaroğlu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sıfır hatlar var istesiğiniz kadar bulurum ama 3 aydır kullanan hat yok isterseniz pm atarsınız

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
İlk tercihim, 3 aydır yada 3 aya yakın zamandır kullanılan hatlardır.Ama yinede 0 hatlar için

Turkcell
Vodafone
Avea
fiyatlarınızı rica edebilirmiyim ? En azından elimizde bulunsun, hat bulamazsak onları kullanırız :) Verilecek fiyatın minumum 1.000 - 2.000 hat üzerinden verilmesinide rica edebilirmiyim.

Powerz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşım kusura bakma ama merakımdan soruyorum ne yapacaksın bu kadar hattı :s

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Parça kontör sistemi kuruyorum.Elimde her hattan 5 er bin tane var ama yinede yetmiyor, hala açığım çok.Alımlar devam ediyor arkadaşlar daha forumdan 1 hat bile çıkmadı :)

Neb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ya bende bir hat var ama @beceriksiz kafamda soru işaretleri var üstadım, sonucta hat benim üzerime.. Anlayabiliyor musun? Tanımıyorumda seni :) Sonucta internet ortamı, ben sadece şahsım adına konusuyorum.. Ama bir düşün, biri senden hattını satın almak isteseydi :) ?

Neyse, benim fikrim 1 tane bile hat cıkmamasının nedeni bu..
(Harhalde,galiba, sanırım)

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Ya bende bir hat var ama @beceriksiz kafamda soru işaretleri var üstadım, sonucta hat benim üzerime.. Anlayabiliyor musun? Tanımıyorumda seni :) Sonucta internet ortamı, ben sadece şahsım adına konusuyorum.. Ama bir düşün, biri senden hattını satın almak isteseydi :) ?

Neyse, benim fikrim 1 tane bile hat cıkmamasının nedeni bu..
(Harhalde,galiba, sanırım)

Yo tabiki düşüncenize sonuna kadar saygı duyarım :) Hazır kart olduğu için sorun yaratmayacağını düşündüm.Ayrıca tekli alım pek yapmıyorum.Çünkü kullandığı numarayı kimse kolay kolay vermez haklılarda.Sonuçta numarası arkadaşlarında, müşterilerinde olabilir.Açılcak hatları, firmam üzerine aktarıpta alabiliyorum.Toplu satış olduğu için, genelde firma üzeri hatları alıyoruz, yada bu işi yapan parça kontör satan bayilerden alıyoruz.

HostPaket

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Avea hat için , bir Avea bayisinden "Alt Bayiilik" alsanız daha iyi değil mi ? Anahtar kart ile parça kontör gönderebillirsiniz.Açtığınız 100 Kontörlü hatlar için 80 Kontör , 20 Kontörlü hatlar için ise 33 Kontör prim veriliyor diye biliyorum.

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Avea hat için , bir Avea bayisinden "Alt Bayiilik" alsanız daha iyi değil mi ? Anahtar kart ile parça kontör gönderebillirsiniz.Açtığınız 100 Kontörlü hatlar için 80 Kontör , 20 Kontörlü hatlar için ise 33 Kontör prim veriliyor diye biliyorum.

Aveaları öyle çözüyorum, onda sorun yok ama ucuz olursa avea hat alabilirim hala.Forumdan bir arkadaşımız 1.000 tane avea hat temin etti, ödemesi yapıldı, kendisine teşlekkür ediyorum.

VODAFONE 3 YTL TURKCELL 3.5YTL AVEA .7 YTL
http://intoko.kijiji.com.tr/c-Sat-l...n-Hatlar-TOPTAN-HAT-BULUNUR-W0QQAdIdZ37690694
bu ilandaki arkadaş yardımcı olur sana

Bu hatlarda yeni hatmış, deneyip haber verecekmiş satıcı şimdi görüştüm, teşekkür ediyorum tr.st aldığım en düşük rakamlar bunlar şimdilik :)

yaziciyilmaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Avea anahtar kart

Merhabalar

Avea anahtar kart ile aylık ne kadar kontor yollayabiliyorsun acaba? limit varmı? 10 bin 100 bin nedir limit biliyormusun?

Görüşmek üzere

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Merhaba,
Limitimiz bulunmuyor.Avea ana bayisi olduğumuz için sınırımız bulunmuyor, bayilik verebiliyoruz.

Batux

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
halen hat almaya devam ediyor musununz .

pardaon avea anahtar kart ile kontur gönderme limiti yok. o anahtar kart üzerinden hat acarsanız geri döüşüm olarark kontur geliyor 100 luk hatta 80 kontur 20 lik hatta 33 kontur geliyor.
o gelen konturları istediginiz kadar limitsiz gönderim yapabilirsiniz.
anahtar kartınıza kredi kartı tanımlarsanızda sınır yok

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Hat alımlarımız devam ediyor. Hat satşı yapıyorsanız hala talibim. Anahtar kartların ilk açılışlarında genelde ilk aylar 1.000 kontör transferine izin vermektedir.

caraibean

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
elimde 200 adet konusturulması yapılmı kontor transferi 250 olan 300 adet hat var pazarlıksız
30 ytlden teslım edebılırım .
ırtıbatı 05366691549
yada [email protected] a maıl atarak ırtıbata gecebılırsın

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi