İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

1-2 dolar gelirli site alınacaktır

axl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
17
günlük adsense geliri 1-2 dolar arasında olan site almak istiyorum

ilgilenenlerin pm ile ulaşmasını rica ederim

alitutku

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Adsense eklemediğim ancak dediğin rakamları belki de fazlasıyla kazanabilecek sitelerimiz mevcut. PM atarsan görüşelim

axl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
17
adsense eklediğinizde sonucu söylersiniz ona göre düşünürüm

alitutku

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eklemeyi düşünmüyorum. yatırım amaçlı açtığım bir sürü sitem var. herbiriyle uğraşmaya kalksam proje yetiştiremem. ama emin olun günlük 1-2 dolar getirecek site de kodlamam:)
iyi günler dilerim.

axl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
17
bir tanesinin istatistiklerini verinde inceleylim o zaman

adsense eklemeden günlük kazancı kestirmek yeni bir buluş galiba

alitutku

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bahsettiğim nokta şudur. biz proje geliştiririz onu işletmek bizim uzmanlığımız veya işimiz değil. mesai saatlerinde tek düşündüğüm şey para kazanmak olduğu ve sanıyorum ki sizin niyetiniz benden birşey satın almanın dışında birşeyleri ispatlamak olduğu için, bu konudan çekiliyorum.

tekrar ve son defa iyi günler dilerim.

axl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
17
lütfen konudan uzaklaşmayın ve isteklerim doğrultusunda bir teklifiniz varsa sunun

alitutku

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
www.egeperakende.com
www.arkadasinkim.com
www.onlinedizi.us
www.kafeteryam.com

gibi satmayı düşündüğüm sitelerim var. daha birçok sitemiz var ama o siteler için satış düşünmüyoruz. ilgilenirseniz PM den iletişim atarım. kafeteryam.com hariç diğerleri 1-2 aydır yayında olan sitelerdir. kafeteryam.com geçen yıl yayna verilmiştir.bir müşteri için yapılmış, sonradan geri alınmıştır. hiçbirisi için herhangi bir seo veya reklam çalışması yapılmamıştır.

buna ek olarak elimizde üzerinde kendi ürünümüz olan bir hazır site kalıbı bulunan 50 kadar başı www.izmir... ile başlayan .com uzantılı alan adı ve sitemiz vardır. bu siteler firmalara yönelik düşünülmüştür ve ilgili kelimelerde arandıklarında domainler arama kelmeleri ile aynı olduğundan ilk sırada çıkmaktadırlar. Bu detaya burda daha fazla girmek doğru olmayabilir çünkü belki de domain bölümünde tanıtmamız daha doğru olacaktır.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5