İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

1-2 SAAT'te 2-3 K Hit

byzero

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İyi Günler Arkdaşlar size yabancı bir hit sitesini tanıtcagım daha dogrusu tanıtmaya gerek yok hitlerinizi otomatik gönderir bu bot degildir... ben bu sistemi cok kullanıyorum...alexaya faydası oluyor ama siteniz yabancı site ise!!! ... anlatıma gecelim direk
smile.gif

İlk olarak http://www.websyndic.com siteye üye oluyoruz.Site ingilizcedir.Üye olduktan sonra sisteme giriş yapıyoruz ve "Your Account" sekmesi vardır oradan sitemizi ekliyoruz ve onaylandıktan sonra sitemiz "On Hold" durumundadır.Bu durumdayken sitenize hit gelmez hesabınızda bakiyeniz birikir.Eklediğiniz siteniz adminler tarafından onaylandıktan sonra "Enabled" durumunda ise sitenize hit gelir.Daha sonra "Earn Credits" seçeneğine tıkladıktan sonra karşımıza çıkan "Click Here To Start The 0.8 Surfbar !" seçeneğine tıklıyoruz ve bulunduğunuz sayfayla birlikte 2 adet sayfa çıkacaktır bu iki sayfayı kapatmıyoruz ve kredi kazanmaya başlıyoruz.Basitçe böyle bir anlatıyım dedim.
Ayrıca kazandığınız kredileri ister manuel olarak istersenizde
"Automaticaly Distribute Earned Credits = Actived" yaparak otomatik olarak kazandığınız kredileri hite dönüştürebilirsiniz.

byzero

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adsense icin bir yorum yapamaycagım :) ama zararı olmaycagını düşünoyrum bazen oradan tık bile alıyorum :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5