İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

1,2 yaşında, PR1, Genel Forum sitesi satışta

HePBiZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Site adresi:
bilenyum.png

Site için istenen fiyat : 400 TL
Sitenin aylık getirisi: reklam eklenmedi. Link satışı +2 (40 tl )
Sitenin açılış tarihi: 1 yıl 2 ay önce
Kategori, sitenin içeriği nedir: Genel forum
Günlük hit sayısı:
sayac.jpg

Ziyaretçi kaynağı: %70 google - %20 yandex %10 Bing ve diğer )
Domainin yaşı ve Pagerank değeri: pr 1 yaşı 1,3 yıl
DMOZ: Var
Site tüm içeriği birlikte mi satılık, sınırlama var ise neler: Tüm içerik
Hosting dahil midir: kısa bir süre
Banlı olduğu sponsor var mı: yok
Banlı olduğu arama motoru var mı: yok
Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahil mi: hayır
Yazılım lisans sonlanma zamanı: yok
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem var mı, telif hakkı vb..: hayır yok.

Arkadaşlar alıcı cıkarsa satışı gerçekletireceğim. Satma sebebim kişisel ve mesleğimle ilgili birblog sayfası açmak istemem.

+ Forum sayfamda paylaşılan görsellerin tamamı sunucuda yüklüdür. Hitin %80 'i görsellerden gelmektidir. Özellikle karikatür, hayvan resimleri, bitkiler bu konularda yüksek oranda dönüş ve görsellerde ilk sıralarda yer almaktadır. Onun haricinde teknik konulara gelen yönelim güzel. Çok zaman ayıramadığımdan ve forum çevremfazla olmadığıiçin geniş bir kullanıcı skalası yok fakat 2,700 konu için gelebilecek hit siteye geliyor. Google ve diğer arama motorlarının sevdiği ve 6 alt linki bulunan bir forum. Kısmen özgün ya da yarı özgün içerikler girmeye çalışıyoruz. Tasarım bana aittir ve +1 ücretli tasarım ( tema ) yer almaktadır. Teknik konularda yardım etmeye devam edebilirim.

karmas66

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bilenyum.net

site ile ilgili genis bilgi alabilirmiyim pm lutfen

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5