İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

1.5 Ayda 1 milyon ziyaretçi alacak site satılık

serdardu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Site adresi :www.keyodemesi.com

Site için istenen fiyat Açık arttırma): 1000 USD Başlangıç
Sitenin aylık getirisi: Günlük 8- 10 USD
Sitenin açılış tarihi: 06.07.2008
Kategori, sitenin içeriği nedir: KEY Ödemeleri bilgi sitesi
Günlük hit sayısı, kaynak link: Şu an günlük 3.000 direkt hit var.
KEY ödemesi birkaç gün içerisinde netleşecek ve açıklanacak. Toplam 8.500.000 kişi KEY tutarını sadece internetten öğrenebilecek. Çoğu ziyaretçi direkt keyodemesi.com yazarak bu siteye gelmekte. 1.5 Ay içeriisnde 1 milyon ziyaretçi beklemekteyim.
Domainin yaşı ve Pagerank değeri: -
Site tüm içeriği birlikte mi satılık, sınırlama var ise neler: Tamamen satılık
Hosting dahil midir: İstenirse EVET
Banlı olduğu sponsor var mı: YOK
Banlı olduğu arama motoru var mı:YOK
Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahil mi: html site
Yazılım lisans sonlanma zamanı: YOK
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem var mı, telif hakkı vb..: YOK

Hesabınızı iyi yapın. İyi pazarlarsanız sadece siteye alacağınız 2-3 reklamla bile ödeyeceğiniz bedelin kat kat fazlasını çıkartacaksınız.

HoST13

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
o zaman siz değerlendirin.
öyle birşey olursa ülker gibi firmalar bile reklam verir size.

Lafcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu domaının ömru fazla degıldır üc bes gun sonra nerdeyse kımse ugramaz sıteye.Arkadaşta bu durumdan yararlanmak ıcın sımdıden sıteyı elınden cıkarmaya calısıyor hayırlı satışlar dılerım...:)

HoST13

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
lafcan kimsenin uğramıyacağını nerden aldın.?
kahin misin sen?

donjuanyasin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
satışı baltalamayın bence:)ziyaretçiler google da arama yapıcaklar sonuçta ömrü kısa uzun diyemeyiz bu sizin çalışmanıza bağlı 8.5 milyon insana hitab ediceksiniz yabana atmayın.bakın haberaktuel bu konuda sıkı sıkı çalışıyor ( *bknz. http://www.keyodemelerisitesi.com/ )

bir örnek vermek gerekirse bi blogumda ssk prim sorgulama yazısı vardı 500binden fazla okundu.Ve bağlantı reklamlar için muhteşem bir yazıydı.
Şimdi key ödeme sitesi de büyük ihtimal ile çok kişinin akınına uğrayacağından kitlenicek tıpkı ösym'nin kilitlenmesi gibi ve google'da alternatif arayan ziyaretçi sizin ağınıza düşücek :)
*he son olarak bildiniz gibi recepintavugu.com para edermi diye tartışıldı ve 500 ytl 'e satıldı oda 1 ay ömrü olan alan adı ama alan alıyor.Bu da projelendirilirse para kazandırır örn iyi yerlere getirilirse haberaktuel gibi sitelere satılabilinir.ama yinede burda 1000 dolar veriliceğini sanmıyorum çok uçuk fiyat
(satışı baltalamayın diyipde kendim baltalıyorum nasıl bir düşüncedir : )

eRCie

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
çok kısa bir zaman ve bu verilen para çıkmaz bence.

Not : ben olsam kullanırım gittigi yere kadar siteyi neden dersen en fazla 15 ytl ödemişindir domain e google reklamlarından ne kaparsan kardır iyi satışlar

serdardu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şu anda günlük hiti 7.000 ve Adsense getirisi de günlük 20 Dolara ulaştı.
20 Günde 197.000 sayfa gösterimi oldu.
Benim amacım siteyi daha iyi değerlendiririm reklam alırım diyen bir arkadaş bulmaktı.
Yorumlarınız için teşekkürler.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5