İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

1,5 Yaşında PR3 Günlük Tekil 3.8K KORE Dizi İzleme Sitesi

Gwindor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
domain: www.koredizi.com
hit: 3.8k tekil 10k çoğul
hemen al: 750tl
açık arttırma başlangıç fiyatı: 500tl
minimum teklif: 5tl
açık arttırma bitiş tarihi: son tekliften 48 saat sonra (güzel bir teklif gelince istediğim zaman sonlandırabilirim)
reklam getirisi: hiç reklam konmamıştır
sitenin içeriği: kore dizi izleme
banlı olduğu sponsor varmı: yok
banlı olduğu arama motoru varmı: yok
kullanılan script: webloader
hit kaynağı: komple organiktir
ödeme: misli, işbank, paypal, sanalpazar kredi kartına 12 ay taksit, ptt
not: multi konudur.
http://www.r10.net/site-satisi/1127...k-kore-dizi-izleme-sitesi.html#post1067950930
http://www.webmastersitesi.com/webs...-3-8k-kore-dizi-izleme-sitesi.htm#post1788956

Açıklamalarım: site 1,5 seneliktir videobb'nin tüm videoları silmesi ardından pes ediyorum ve ilgilenecek birine satmak istiyorum.

Sitenin tüm seo optimizasyonlarını backlink çalışmalarını zaten ben yaptım.

Önemli nokta!
Sitede etiket sistemi olduğu için bazı ***** arama yapıp siteye girenler yüzünden bir kısım ***** etiketlerde mevcuttur.

Örnek veriyorum 20 aramadan 1 tanesi ***** arama ile geliyor. Bunu herkes söylemez ama ben söyleyim yinede hak geçmesin.
3 kuruşa menfaat sağlayacak türde biri değilim. her türlü siteye ***** aramaya girenler olur.

Hosting şuan yabancı bir shared hosting hesabında barınmakta. Hiti gün geçtikçe artmaktadır. Türkiye lokasyon hosting ve güncel içerik girilip ilgilenilirse bu sitenin patlayacağı su götürmez bir geçtektir.

Gwindor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
48 saat geçtiği için site başlangıç fiyatını teklif edene satılacaktır. teşekkürler.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5