İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

1,5K Tv Radyo Sitesi

PhpMania

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Site Adı : pm ile
domain kayıt : isimtescil
domain bitiş : kasım 2012 (domain yeni uzatılmıştır)
hosting süresi : yıllık
yazılım : kendime ait lisanslı yazılımdır. script ücreti dahil olup, satış ve dağıtım hakkı verilmez.

Açıklamalar : Kapsam olarak Türkiye'nin en geniş tv radyo sitesidir. Şu ana kadar adsenseden yaklaşık 600 TL civarı para kazandım.

Adsensenin son yayın politikalarından biri olsa gerek sitemi legal kategorilerden çıkardı. bu nedenle ban itiraz formu doldurma gereği duymadım.

Sitenin "link:" ile tanımlanan backlink değeri yoktur. Yani kendi kapsamı itibariyle, müdavimi olan ziyaretçi sayısı 1,5K'dır. Organik ve devamlıdır.

Neden satıyorum?

Ailevi ve sağlık sorunlarım nedeniyle siteyle ilgilenemiyorum. Site şu ana kadar karnımı doyuran tek site idi. Bu yüzden eminim ki, süreli özel banner reklamları ile çok güzel kazanacaksınız. Artı bilinen ve takip edilen bir sitenin sahibi olacaksınız.

Proje bakımından ender sitelerden birisi olup, alacak kişiye önerilerim var:

1. Tv radyo url stream adresleri güncel tutulmalıdır. Şu an %25 içeriğin stream kaynağı güncel değildir.

2. Radyo flash player winamp stream için güncel değildir.
3. Scriptte istediğiniz güncelleştirmeler ve yeni tasarımlar için başkasına başvurmanız gerekmektedir.
4. Template tabanlıdır. Yeni tasarım yaptırabilirsiniz.

Sitenin satış fiyatı 2000 TL.dir. Ödeme alınmadan herhangi bir devir işlemi yapılmayacaktır. Fiyat üzerinde indirim talep edebilirsiniz. Ama makul olmak koşuluyla.

Herkese iyi günler dilerim. Msn üzerinden iletişim için:
[email protected]

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5