İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

1.75 TL Ye Alan Adı Reglenir. 7/24 Destek

Ecancan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1.90 TL Ye Alan Adı Reglenir. 7/24 Destek

network-solutions-logo.jpg

Merhabalar daha önceden çoğu kişiye gerek forumda gerekse forum dışı alan adı regledim ardından aklıma sabit bir konum olması ve ihtiyacı olanlara alan adı ihtiyacını gidereyim dedim ve şuandan itibaren alan adı satışlarım başladı hem ucuz hemde hızlı bir hizmet vermek üzere kişiye özel alan adı regliyorum.

Öncelikle reglediğim firma ve transfer vs. gibi genel sorularınızı cevaplandırayım.

Domainin Reglendiği Firma

Domainlerin regleneceği firma : Network Solutions

Alınan domain Kapanıyormu?

Bir kaç söylenti çıkmış ns den alınan alan adları 1 hafta içinde kapanıyor gibisinden böyle bir durum yok siz whois bilgilerinizi düzgün girdiğiniz zaman asla böyle bir sorun ile karşılaşmazsınız çünkü bu şekilde çok domain satmışlığım mevcut.

Alan Adımı Nasıl Benim Hesabıma Göndereceksiniz?

Yine Network Solutions firmasını bir özelliği olan ve bu özelliği firma içi ücretsiz gerçekleştiren alan ad transfer işlemi ile alan adınızı göndereceğim. Bu transfer işlemi sistemin yoğunluğuna göre 2 saat ile 2.5 saat arasında değişir.

Alan Adı hesabımda görünmüyor Yoksa Alan Alan Adım Gelmedimi?

Böyle bir paniğe düşmeden önce tarayıcınızın çerezlerini silin yada tarayıcının gizli pencere özelliğini kullanarak Network Solutions üzerinizdeki hesaba giriş yaparak alan adını görmeniz mümkün.

Alan Adları Ve Uzantıların Fiyatlandırılması

.com | .net | .org | .info | .biz - 1.90 TL

İletişim Bilgilerim;

Skype Adresim ve Mail Adresim: [email protected] (skypede 4 tane kişi çıkabilir size zahmet 4 ünüde eklerseniz kesin olarak bana ulaşabilirsiniz.)

Ödeme Yolları;

V2NEZn.png

eoEj89.png

1 adet domain reglenmiştir. Hızlı ve Güvenilir bir arkadaş. Teşekkürler

Domainlerimi regledi..
Güvenilir bir arkadaş teşekkürler..

3 adet domain regletildi..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5