İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

+1 arama sonuçlarını nasıl etkiler?

abuz89

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
+1, kullanıcıların önceden tanıdıkları ve güvendikleri kişilerden alakalı içeriği (web sitesi, Google arama sonucu veya reklam) keşfetmelerine yardımcı olur.

+1 düğmesini sayfalarınıza eklemeniz, kullanıcıların, sunduğunuz içeriği önermelerine olanak sağlar. Bu şekilde kullanıcılar, Google arama sonuçları bağlamında önerilerinin en alakalı içerik olması halinde arkadaşları ve kişi listelerindeki kullanıcılar tarafından görülebileceğini bilirler.

Oturum açmış bir Google kullanıcısı arama yaptığında, o kullanıcının sayfanızı +1'leyen bağlantılarının adları Google arama sonucu snippet'inde ek açıklama olarak görülebilir. Kullanıcının bağlantılarının hiçbiri sayfanızı +1'lememişse, snippet'inizde sayfanızın aldığı +1'lerin toplam sayısı görülebilir.

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Google'ın bize zorla diretmesi sonucu mecbur kalarak sitelerimize eklemek zorunda kaldığımız sistemdir. Bana saçma geliyordu ama google plus kullanımıyla anlam kazanacaktır. Çünkü yabancı sitelerin +1 değerlerinde 800-1000 rakamlarını görebiliyoruz, bizimki gibi 3-5 değil +1 verenlerin sayısı.

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
yabancılar internete daha düşgün ve gelişmiş.

Türkiye ağırdan ilerliyor.

Google plus amerikada daha önce çıktığı için olmasın?

Facebook gibi gereksiz şeylere en çok düşgün olan ülkelerden biriyiz, google plus da tutabilir güzel ülkemde. (Daha doğrusu faydalı şeyleri gereksiz amaçlarla kullanıyoruz)

ofdew.blogspot.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Google plus amerikada daha önce çıktığı için olmasın?

neden türkiye facebook, twitter gibi bir sistem kuramıyor?

Ekleme: türkiyede 1.sırada facebook var facebook"un %80i geri zekalılar ile dolu. 0-16 yaş arası artist bebeler ile dolu. neden? %5 i fahişe %10 u büyük insanlar saygı duyulcak insanlar ile dolu %5 i sapık

Ekleme: bunu sadece türkiye geneli olarak söyledim

expointt

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
neden türkiye facebook, twitter gibi bir sistem kuramıyor?

Ekleme: türkiyede 1.sırada facebook var facebook"un %80i geri zekalılar ile dolu. 0-16 yaş arası artist bebeler ile dolu. neden? %5 i fahişe %10 u büyük insanlar saygı duyulcak insanlar ile dolu %5 i sapık

Ekleme: bunu sadece türkiye geneli olarak söyledim

Tuttum bunu. Yalnız biz sitemize bir buton mu koymalıyız acaba değer alabilmek için.

adapazarli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Google nezdinde facebook likeden daha çok öneme sahip olacağını düşünüyorum.

davinci076

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
türkiyede kimse +1 vermez kolay kolay, yani kendimiz face hesaplarla +1'leyeceğiz..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5