İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

1 Günde 250$

T

trgy

Misafir
Blackhat adsense olayı bu oluyor işte. Kullanıcılara karışık bilgiler verip kullanıcıları meraklandırıp internet sitesine çekip orada reklamlara yönelmelerini sağlamaktır. Facebook sayfalarında kullanılan kod ile otomatik beğenmeler otomatik paylaşımlar tamamen sinir edici hareketlerle olan şeyler.

Sizin için yazmıyorum ama genelde bu olay bu şekilde yürüyor, hatta yürümüyor ban yiyor çoğu kişi. Zarar gören ise sadece adwords yayıncıları oluyor.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
ben 3 yılda anca 110 dolar yaptım 1 günde 250 dolar kazanan kişi zaten legal işler yapmıyordur

bycoders

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
deneme amaçlı yapmıştım arkadaşlar ban yiyecegimi tahmin ediyordum ama yinede bir denemek istedim 5k hitli legal sitem var ondan idare ediyorum :)

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
ben 3 yılda anca 110 dolar yaptım 1 günde 250 dolar kazanan kişi zaten legal işler yapmıyordur

Neden legal iş yapmasınki herkes illegaldenmi yüksek para kazanıyor sanıyorsun. Sen hayatında site görmemişsin. Adamın birinin ingilizce sitesi var anlık yüzlerce kişi online. Niye bu siteden kazanmasınki hemde öyle ordan burdan yazı çalmıyor kendi yazıyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5