İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

1 Günde 8 Tık ve 5.32$

enesbey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Evet Arkadaşlar Garip Değilmi , Sitem Daha Yeni , 16 Üyem Var :D ama Bir Günde Siteyi Ziyaret Eden Kişi Sayısı 150 Den Hiç Aşağı Düşmüyor.

Hiç Bu Kadar Fazla Verdiğini Görmedim ..Ben Şuana Kadar ...

enesbey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Hayır Türkçe (Genel Forum Sitesi)

Ekleme: Anlamadım Gitti Google Bana Aşıkmı :D :D :D BundanÖnce Başvuru Yaptığım Zaman 45 dk da Onaylamıştı ,Bende Çok Şaşırmıştım Kimseyi Onaylamıyor, Beni Onayladı ve 45 k de Diye

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
banada zamanında bi tıka 1.5 vermişti, site adresini alabilirmiyiz, reklam tipine bakalım bi

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Türkçe içeriğe süper, ama bazen sayaçta hata oluyor, tıklama sayısı daha fazla oluyor ama tıkları saymıyor, 10 tıkda aldığın parayı sanki 1 tık gibi gözükebiliyor, belki öyle olmuştur sizede

akahaita

0
İyinet Üyesi
Reaction score
38
İlk başlarda fazla verebilir ama sonra avucunuzu yalatır..
Günde 8 tık alıyosun ve ziyaretçi sayısı 150'den aşağı düşmüyo demişsin. 150-200 varsayarsak ziyaretçi sayısını;
Sayfa TO değerin %5.3-%4 arası, fena değil. Umarım iyi kazanmaya devam edersin..
2-3 hafta sonraki adsense kazançlarını da yaz buraya, bi bakalım..

enesbey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Yhaw Hocam yi çerik Paylaş Onlar Teşekkür Amaçlı Reklamlarına Tıklarlar Emin Ol , Şahsen Ben Başka Sitelerde İşime Yarayan bilgi Oldunmu Sitedeki Reklama tıklıyom Teşekkür Amaçlı Keşke Herkez Böyle yapsa Ne Güzel Olurdu :D

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Yhaw Hocam yi çerik Paylaş Onlar Teşekkür Amaçlı Reklamlarına Tıklarlar Emin Ol , Şahsen Ben Başka Sitelerde İşime Yarayan bilgi Oldunmu Sitedeki Reklama tıklıyom Teşekkür Amaçlı Keşke Herkez Böyle yapsa Ne Güzel Olurdu :D

Reklam verenler elalem birbirine teşekkür etsin diye reklam vermiyor. Sizin mantığınızın hırsızlıktan farkı yok bence. Adamlar reklam versin, para yatırsın, sonra elalem işine yaramayan reklamlara sırf site sahibi arkadaşına teşekkür etmek için tıklasın???

esg1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Reklam verenler elalem birbirine teşekkür etsin diye reklam vermiyor. Sizin mantığınızın hırsızlıktan farkı yok bence. Adamlar reklam versin, para yatırsın, sonra elalem işine yaramayan reklamlara sırf site sahibi arkadaşına teşekkür etmek için tıklasın???

Bizim para kazanma mantığımız milletçe budur her zaman ve her yerde. :alkış:

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5