İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

1 gün'de adsense Try çekimi bozmuşlar...

sepya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar Try çeklerde sorun olduğunu duyduğumda moralim bozulmuştu fakat bugün bankayı aradığımda çok sevindim. Cumartesi gönderdiğim çek bu gün eft olarak garanti hesabıma gönderilmiş.

Kesinti varmı yokmu bilmiyorum. Yarın sabah hesaba yansırsa, yani bir aksaklık olmassa oturduğunuz yerden çekinizi nasıl bozduracağınızı anlatacağım.

Saygılar... :cool:

T

tekno-logic.net

Misafir
bugun bende yapı krediye verdım çekimi persembe gunu alacagımı soyledıler

G

guajira

Misafir
Biz hala bekleyerek alıyoruz dolar çeklerini. şikayetçi de değilim aslında :)

dazlakcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ancak googlenın doalr kurunun çok farklı olduğunu okumuştum yanı çekı alırken dırek zarardasın...

h4x0r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1.335 olan kuru 1.279 olarak hesaplamışlar

mail attığımda aldığım cevap uluslararası kurun bu şekilde olduğu

1$ da 50 ykr fark yaptı 4600$ lık çekimi 230 ytl gibi bi farkla aldım :rolleyes: allah belanı versin google ne diyim

h4x0r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hakkımla almışım o parayı

benim hakkımla kazandığım paradan 230 ytl kesmeye hakları yok sonuçta 4600$ yolladılar ama bu benim hakkım olan para babalarının hayrına yollamıyorlar

sepya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet arkadaşlar şimdi baktım ve 5 YTL masraf kesmişler. Eft ile Garanti Bankası hesabıma yatmış.

Bir forumda görmüştüm ve okur okumaz kimseyle görüşmeden çeki kargoya yetiştirdim. Bir dilekçe yazıp dilekçeyle beraber çekin üzerinde yazan CitiBank Head Office'e gönderdim. Cumartesi olduğu için pazartesi ararım diye düşündüm. Pazartesi arayarak kaç gün süreceğini sordum ve eft yapıldığını söylediler. Şimdi baktım para hesapta.

:D:D:D Dilekçe örneğini isteyen olursa ayrı bir başlıkta yazarım.
Saygılar...

komsunet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sepya' Alıntı:
Evet arkadaşlar şimdi baktım ve 5 YTL masraf kesmişler. Eft ile Garanti Bankası hesabıma yatmış.

Bir forumda görmüştüm ve okur okumaz kimseyle görüşmeden çeki kargoya yetiştirdim. Bir dilekçe yazıp dilekçeyle beraber çekin üzerinde yazan CitiBank Head Office'e gönderdim. Cumartesi olduğu için pazartesi ararım diye düşündüm. Pazartesi arayarak kaç gün süreceğini sordum ve eft yapıldığını söylediler. Şimdi baktım para hesapta.

:D:D:D Dilekçe örneğini isteyen olursa ayrı bir başlıkta yazarım.
Saygılar...

efet sana zahmet verirmisin dilekçeyi

dorm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
biz boşuna konuşmuoz yollayın işte citibanka ne uraşıosunuz yok kesintiymiş yok 20-30 beklemeymiş

BeetLe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
r10.net'teki dilekce ornegi boyle bisey. bu dilkceyle cek bozulmus. burda bozduran arkadasta dilekce ornegine bakip gorus yazarsa hepimiz acisindan iyi olur...

1. Adım: Bir dilekçe yazıyorsunuz CitiBank A.Ş Çek Takas Departmanına hitaben başlığı ile..

2. Adım: Sayın Yetkili,

xxx tarihinde Google Inc. tarafından şahsım adına gönderilen xxx numaralı ve xxx client numaralı xxx tarihli xxx tutarındaki çekimin, tahsil edilip işbankası ( bankanızın adını yazın )xxx şubesi xxx numaralı YTL hesabıma virman edilmesini saygılarımla arz ederim..

adres - telefon yazın - imzanızı atın
google çekini de yolluyorsunuz

3. Adım: Google çekin fotokopisini alın + dilekcenin fotokopisini alın.

4. Adım: Kurye ile adrese teslim yolluyorsunuz.

Citibank adres :

Citibank A.S. Genel Müd.
İnkılap Mahallesi, Ömer saif atakan cad. No : 3 Yılmaz Plaza
Ümraniye istanbul

Tel: 216 -5245000

Çeki kargoya verin ve ertesi gün kargoyu arayın, kargo şirketinin size verdiği faturayı sakın atmayın onuda saklayın. O fatura üzerinden fatura no ile kargonuz durumunu öğrenin.

Şayet kargo ulaşmışsa hemen citibank ı arayın. Durumu anlatın. çekimi yolladım işlemler ne zaman biter gibi sorular sorun maksat çekinizi sallamasınlar.

Yani çekiniz peşinde koşturun.

by KALYONCU

*siber*

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
peki isim soy isim yanlışığındada bu tür bir dilekçe ile paramızı alabiliyormuyuz.

sepya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Nasıl bir yanlışlık mesela. Benim adım da çekte problemli her zaman ama hiç sorun yaşamadım. (Harf hatası)

*siber*

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
harf hatası derken türkçe karakter sorunu değil. saolsunlar ismime fazladan harf eklemişler

sepya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Mesela "KEMALN HASAN" gibi küçük bir hataysa sorun olacağını sanmam

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi