İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

1 Günde Sadece 20 Dakika Uğraşarak 20$ Kazandım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
ruen konuyu dağıtacak şeyler yazma uğraşırsan kazanırsın !

Herkes görüşünü paylaşabilir . Senin açından arkadaşımızın yazdığı mesaj konuyu dağıtıyor gibi görünmekte yalnız benim açımdan öyle bir durum yok. Yani bu bir nevi göreceli bir kavram. Arkadaşımız herkesin merak ettiği bir soruyu direk sormuş. Bence aynı şekilde net bir cevap yazman daha mantıklı olurdu. Aynı zamanda eleştirilere açık olmanızı , kullandığınız noktalama işaretlerinide bu şekilde kullanmanızı şiddetle öneriyorum.

kolay gelsin , bol satışlar.

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Garanti Arkadaş ile kazanıyorsun. Eğer üyeleri tamamiyle hileyle elde ediyorsan bu bence dolandırıcılıktır. Sen para kazanırken birilerinin cebinden çok iyi rakamlarda paralar çıkıyor. Bu şekilde kazanılan parayı sindiremem ben.

Hile hurda yok üye olanlar tamamen kendi insiyatifleri oluyor diyorsan sözlerimi görmemiş ol.
Eğer böle değilse konu kilitlenmeli,

ruen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
canparlak, sana bir soru sorulmuş cevaplamıyorsun.Niçin 7$ verip alalım senden?
Şimdi "zorla satmıyoruz" gibi saçma sapan bir cevap vermeye kalkma.

Biz hile ile para kazanmaya karşı olan kişileriz.Ve işin içinde hile var mı öğrenmek son derece hakkımız.Yanılıyor muyum?

canparlak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ufak bir kandırmaca var ama kimseye zorla birşey yaptırılmıyor.

canparlak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kimseye zorla birşey yaptırmıyoruz kendi istekleriyle yapıyorlar tabiiki ama çok ufak kandırmacası da var

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
2 günden beri 7$'dan bu dökümanı satmaya çalışacağına 20dk da 20$ kazanarak 1600$ kazansaydın ya :)

canparlak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
başka bir forumda senin gibi 10 kişi banlandı atay.
dünyanın en büyük webmaster forumunda (digitalpoints) böyle satışlar çok oluyor
ama senin anlamadığın 7$ a ben bu dökümanı satmak için kendimi kasmıyorum alan arkadaşlarda zaten kazandırdığını söyledi ama anlatamadığım ben 1998 yılından beri internet alemindeyim ve bunla uğraşmam hatta istersen msn e gel sana sitelerimi göstereyim.ben acemi arkadaşlar için ufak bir taktik vermek istedim bunu da ufak bi ücret karşılığında vermek istedim ve ayrıca 20 dakikada 20$ kazandım demedim 20 dakika uğraşarak 1 gün içinde 20$ kazandım diyorum yani bunu anlamak bu kadar zor olmasa gerek?

CMYLMZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
başka bir forumda senin gibi 10 kişi banlandı atay.
dünyanın en büyük webmaster forumunda (digitalpoints) böyle satışlar çok oluyor
ama senin anlamadığın 7$ a ben bu dökümanı satmak için kendimi kasmıyorum alan arkadaşlarda zaten kazandırdığını söyledi ama anlatamadığım ben 1998 yılından beri internet alemindeyim ve bunla uğraşmam hatta istersen msn e gel sana sitelerimi göstereyim.ben acemi arkadaşlar için ufak bir taktik vermek istedim bunu da ufak bi ücret karşılığında vermek istedim ve ayrıca 20 dakikada 20$ kazandım demedim 20 dakika uğraşarak 1 gün içinde 20$ kazandım diyorum yani bunu anlamak bu kadar zor olmasa gerek?

pardon ama internet nasıl bir alem ? 1998 de ne ile bağlıydınız internet alemine ?

bu terimi nasıl bu kadar rahat kullanabiliyorsunuz anlamıyorum sizi

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Sonra dışardan Türkiyem'e dolandırıcı doldu oraya yatırım yapmayın desinler ne güzel ya insanlar paralar döksünler yatırım yapsınlar iki üç kendini bilmez milleti Hafif üçkağıtcılık la kandırsın ....
Hiç kimse alınmasın gücenmesin konu sahibi arkadaşım da o da dediği gibi başkasından almış bu belki yanlış olduğunu bilmiyor bu işi devam ettiriyor ama Hafif Üç Kağıtla bir yere gelinmez bu benim fikrim dir
Bir gün gelecek günahlara ayrı isim takacaklar o zaman kıyametin çok yakın olduğunu anlayınız... Allah cc doğru yola girmek nasip etsin..

canparlak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sonra dışardan Türkiyem'e dolandırıcı doldu oraya yatırım yapmayın desinler ne güzel ya insanlar paralar döksünler yatırım yapsınlar iki üç kendini bilmez milleti Hafif üçkağıtcılık la kandırsın ....
Hiç kimse alınmasın gücenmesin konu sahibi arkadaşım da o da dediği gibi başkasından almış bu belki yanlış olduğunu bilmiyor bu işi devam ettiriyor ama Hafif Üç Kağıtla bir yere gelinmez bu benim fikrim dir
Bir gün gelecek günahlara ayrı isim takacaklar o zaman kıyametin çok yakın olduğunu anlayınız... Allah cc doğru yola girmek nasip etsin..

satışı baltalamaya devam edersen büyük ihtimal banlanacaksın.ben bunu tartışma ortamı olsun diye değil sadece acemi arkadaşlara ufak bi tüyoyla para kazandırmak için açtım.dolandırıcılık derken ne demeye çalışıyorsun anlamıyorum allah iftiraya daha çok günah yazar istersen sana bedavaya vereyim benden özür dile !

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
burayı başka forumlarla karıştırmamalısın. burada ben bu yorumumdan dolayı banlanmam ama sen bu satışından dolayı banlanabilirsin.

Allah akıl fikir versin :)

canparlak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yetkililer gerekeni yapsınlar 1250 msg yazıp boş muhabbet yapmak banlanmayacağını göstermez. bu satışta hiçbir illegal birşey yoktur senin yaptığın baltalamaktır yöneticiler gereğini yapacaktır. benim her söyledğime de cevap vermemişsin neyse iyi çalışmalar tartışmam zaten artık tartışmak istersen pm at konuyu boşa meşgul etme.

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
satışı baltalamaya devam edersen büyük ihtimal banlanacaksın.ben bunu tartışma ortamı olsun diye değil sadece acemi arkadaşlara ufak bi tüyoyla para kazandırmak için açtım.dolandırıcılık derken ne demeye çalışıyorsun anlamıyorum allah iftiraya daha çok günah yazar istersen sana bedavaya vereyim benden özür dile !

Sana sadece gülüyorum diğer yazdıklarını oku ve insanları kandırmaktan geçen satışını kaldır ve sen benden ÖZÜR DİLE...

İnsanlara da iki de bir banlanacaksın falan diye tehditler de bulunma o senin işin değil burada o işi yapan kişiler var onlar gerekeni yaparlar...

canparlak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sana sadece gülüyorum diğer yazdıklarını oku ve insanları kandırmaktan geçen satışını kaldır ve sen benden ÖZÜR DİLE...

İnsanlara da iki de bir banlanacaksın falan diye tehditler de bulunma o senin işin değil burada o işi yapan kişiler var onlar gerekeni yaparlar...

kandırma derken kimseye zorla birşey yapılmıyor diyorum.msg yazma artık.üzerine de gitmiyorum boşa kavga etmeye gerek yok.

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sayın canparlak

içeriğini bilmeden satış yapılması forumumuzda pek tasvip edilen bir davranış değil kaldıki burası satış bölümüde değil.. ayrıca içindeki sizce ufak ama bazı insanlarca büyük olabilicek hilenin ne oldugunuda merak etmekteyim çünkü insanlar zorla aramıyorlardı 900lü hatları sadece fiyatlarından haberdar edilmiyorlardı gibi...

sattıgınız ürünün içeriğini ortak bir şekilde güvenebiliceğimiz biriyle paylaşıp bize hilenin boyutlarını söylemesini rica ediyorum malum biz forum olarak spam,her türlü hile,marez,mp3 vs gibi konulara karşıyız..

iyi günler..

arkadaşa gerekli çağrı yapılmış oldugundan "satış" hakkında yorum yapılmamasını rica ediyorum ..

Inferno

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Tebrikler 64311321321 bedava mesaj kazandınız gibi bişey mi ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5