İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

1 Hazirandan İtibaren Hit Düşüşü Yaşayanlar

hakanzorbey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet arkadaşlar google'ın bazı servisleri yasaklandıktan sonra hitler yarı yarıya indi. Bir harf yazdığımızda çıkan alternatif kelimeler bir gözüküyor, bir gözükmüyor. 5k olan sitem 2,5k oldu. Bu sorunu sizlerde yaşıyor musunuz?

Sinyor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Mesela hangi servis hitlere etki ediyor, öğrenebilir miyim ?

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
anlam veremediğim bir şekilde, 900 tekilden 1100 tekillere kadar arttı hitim, şu 3 gün içinde

LUGAS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
bence pg güncellemelerinin ayak sesleri olabilir google da bi gariplik var bikaç gündür

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
evet 10k siteyi 2k ya indirdi :) ama arama sonuçlarında hala aynı sayfadalar. Aranan kelimelerin azaldığını gösteriyor. Yani bundan önce 50 bin kez aranan kelimeler 2-3 haftadır 5bin lere düştü. Bu insanlar neden bu kelimeleri aramaktan vaz geçtiler onuda anlayamadım.

T

trgy

Misafir
Analytics kullanıyorsa yanlış sayıyor şu an. iyinetin hiti bile 3k ya düşmüştü :p

netster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
24
adsense :D demi yalnış sayıyor trgy

Adsense benim sitede bir saatte yüklenmiyor. Bildiğin içine etti internetin bu btk. Analytics kodlarınıda yavaş yavaş kaldırmaya başladım sanırım bu iplerden birisi denk geldiği zaman site açılmıyor. Analytics kodunu kaldırdımda şimdi en azından hf ye girebiliyorum.

ysf1905

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Sağlam bir dalgalanma var sanırım. Bütün hedef kelimelerde sitem çok gerilere düştü. Haliyle hitler de allak bullak oldu. 1-2 güne geçmesini umut ediyorum.

ozanTi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
88
yasak ne güzel uygulanıyor ülkemde ooofff offf?
bu anlayışla nereye gideceğiz bilmiyorum. uluslararası bir önlem alınarak yasaklara çözüm getirilmeli. blogger servislerinde sanırım şimdilik bir şey yok ama onda da olur yakın zamanda...

tikotesi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
PR güncellemesi olacak 1 hafta içinde. link:siteadi.com ile googl'den back linklere bakın değişikleri göreceksiniz. Ayrıca site:siteadi.com ilede eğer takip ediyorsanız link sayınızın ikiye katladığını görürsünüz.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
aniden 200 tekil artış gösterdi sitem
ayrıca bi sitenin backlinklerine bakmak için
bu aramayı mı yapmalıyız yoksa bunu mu
yazacak olanlardan açıklama bekliyorum
sizde kendi sitelerinizi aratın bakalım görmediğiniz hangi backlinkiniz çıkıcak?
ayrıca ilk aramadaki backlinkler gerçekten backlik midir?

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
Günlük ortalama 1K kişi giren bir siteme, bugün itibari ile yalnızca 59 kişi girmiş :) İşin enterasan tarafı, hitteki bu düşüş adsense ile orantılı değil. Adsense'de bugün oldukça yoğun bir gösterim var ilgili site için. Aynı analytics hesabımda bir başka sitemde ise en ufak değişiklik yok her zamanki sabit hitini, normal gösteriyor.

Sinyor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Kelimelerde aynı sıralamada olan siteme hit hiç gelmiyor. Bunun sebebi ne olabilir

Tek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Googleye ait ne varsa sitemden hepsini kaldirdim zaten reklamlarini korka korka sitede barindiriyordum birgun birileri sikayet edecek kapanacak diye online film dizi sitesi icin

crakxy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Pr güncellemesi için bazı sitelerle karşılıklı olarak link eklemiştim özellikle sayaç gösteren sitelerin bannerleri vardı bunları kaldırmak gerekir mi? webservisi.gen.tr gibi siteler için.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5