İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

1.İbrahim Köknar çekilişi

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
Acaba bana yer kaldimi 1000 ci mesajin hayırlı olsun ibrahim gene başardın foruımu karıştırmayi :D

R

*reyeskane-

Misafir
hayallerim vardı.. umutlarım vardı:D ibrahimkoknar hayatımı kararttın :D

M

milyonernet

Misafir
Ben kaç oldum zara markasını hep duyuyorum ama hiç birşeyini giymek nasip olmadı :D

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben ilk çıktığında oynamıştım sayısal. Sanırım 5 sene falan oluyor. Ondan sonra oynamadım bir daha. Paranıza yazık vallahi..

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
trextra' Alıntı:
Ben ilk çıktığında oynamıştım sayısal. Sanırım 5 sene falan oluyor. Ondan sonra oynamadım bir daha. Paranıza yazık vallahi..
ben şanslıyım bu tür konularda. genelde verdiğim parayı çıkarıyorum şans oyunlarında. hatta büyük ikramiye de çıkacak bana, ama ne zaman çıkar bilmiyorum. her hafta düzenli olarak piyango alırım, sayısal loto oynarım. eve gelirken her gün kazı kazan oynarım vs. çok seviyorum şans oyunlarını..

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ploop' Alıntı:
ben şanslıyım bu tür konularda. genelde verdiğim parayı çıkarıyorum şans oyunlarında. hatta büyük ikramiye de çıkacak bana, ama ne zaman çıkar bilmiyorum. her hafta düzenli olarak piyango alırım, sayısal loto oynarım. eve gelirken her gün kazı kazan oynarım vs. çok seviyorum şans oyunlarını..
Yıllar sonra bilet alıyorum bende :)

http://www.fenerbahce.org/detay.asp?ContentID=4011

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
herkese katkılarından dolayı cok tesekkur ederım bu hediyeleri iyinet ailesi için kabul ediyorum :D iyinet kazandı

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5