İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

1 ip den 1 konuya sürekli giriş

blogcaner

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba arkadaşlar blog siteme son 1-2 günden beri bir ip den sadece 1 konuya günde 500 denfazla kere giriliyor ve girilme süreleride hep ya 1-2 dk arayla yada 20-30 sn arayla giriliyor siteye bu neden böyle oluyor acaba

ve 1saat önce kadar tüm msnler,gmailler,hotfile hesabım hepsi heklendi bunla alakası varmıdır acaba

Oğuz

2
İyinet Üyesi
Reaction score
96
alakası olduğunu düşünmüyorum , büyük ihtimal bilgisayarınıza keylogger yedirmişlerdir. Firefox kullanıyorsanız eğer tüm password logları keylogger sahibine ulaşır format atmanızı öneririm.

blogcaner

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
firefox kullanıyordum bıraktım onu allah kahretsin ya her ay düzenli 20-25dolar civarı para geliyordu hf den sonra blog sitem gitti(blogcaner.net) adam herşeyin şifresini değiştirmiş geri alabilirmiyimki

blogcaner

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
işte arkadaşım adam herşeyi yürütmüş pcdeki tüm kayıtlı e postaları msnleri filan :S

Oğuz

2
İyinet Üyesi
Reaction score
96
Yapacak birşey yok o şekilde malesef mail i bir şekilde kurtarsanız bile şahıs hotfile mail bilgilerini çoktan editleyip kendi üzerine almıştır.

inşallah en kısa sürede tekrar kazanç sağlayabilecek upload arşivini oluşturabilirsiniz tekrar geçmiş olsun

blogcaner

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
aslında fazla arşiv oktu ama yine günde 2.5 - 3dolara yakın gelir gelmeye başlamıştı neyse kardeşim saol bilgilendirme için saol

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5