İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

1. İyinet İstanbul Toplantısı

M

MasterTR

Misafir
arkada$ hic kimse gelmedi yarim saat salak gibi beklettiler orada ne diyim in$ ba$iniza gelirde gorursunuz bekletilmek neymi$

Unutmam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
buluşma olmayacak filan dediniz bizde gelmedik :( şişlideydim hemde bugün haberim olsa gelirdim
ekildinmi sen şimdi :)

theersin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
yaw arkadaşlar satmak yokta kimseden ses çıkmadı o yüzden gelmedik buluşma olcağını zannetmiyordu bundan önceki mesajımdada belirttim haftaya olsun ayrıca daha yer seçilmedi diye biliyorum

D

duyurbeni.com

Misafir
MASTERTR KARDEŞ BİZ 4 DE ORDAYDIK 4 ARKADAŞ KEŞKE TELLERİMİZİ ALSAYDIK:(

KaRaKTeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
İstanbulda olsam bende gelirdim,
İstanbulun dışında olacak aslında buluşma tüm herkez gelmeye çalışsın herkez istanbulda olacak diye birşey yok madem fedakarlık yapacaz herkez vaktinden alsın bir şehir belirleyelim nedersiniz ?

M

MasterTR

Misafir
genellik istanbul ba$ka $ehirlerdede bulu$ulabilir izmir ankara vs.. ama fazlalik istanbul dur

KaRaKTeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
izmir veya ankara bencede iyi olur en azından işin içinde ciddiyetlik olur satışlara gelme gibi bir durum olmaz, tabii kesesine çok fazla deger verenler varsa bilemem

dreamz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Ankarasını döndürebiliriz bu organizasyonun ama yeterli sayıda kişi çıkar mı bilmem ..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi