1 KASIM SEÇİMLERİ ANKET SONUÇLARI

akif07

0
İyinet Üyesi
Katılım
27 Aralık 2012
Mesajlar
20
Reaction score
0
Erken seçim anketleri ne diyor ? Sizin için farklı araştırma şirketlerinden derlediğimiz kaynaklar ve kendi anketimizi hazırlamış bulunmaktayız.


1 Kasım seçimlerinden önce farklı araştırma şirketlerinin yapmış olduğu anketleri salise.org olarak okuyuculara sunuyoruz. Kolay ulaşılır anketler ile seçimin nabzı Salise’de atıyor. 4 Farklı araştırma şirketinden derlemiş olduğumuz anketler ile 1 Kasım erken seçimden önce halkın seçim hakkında düşüncelerini sunuyoruz.Seçim Anketleri sayfasına giderek farklı kaynakları bulabilirsiniz.


Kaynaklar : AKAM, IPSOS, ANDY-AR, METROPOLL, SALİSE

Seçim2015’te Salise ekibi farklı, özgün ve bağımsız yayın politikası ile seçim sürecinde yaşanan gelişmeleri halka aktarmayı en önemli vazife addetmektedir. Bu itibar ile Salise ekibi seçim sürecinde seçimle alakalı akla gelebilecek her şeyi halka yansıtacaktır. Doğru, ilkeli, dürüst yayın politikasını seçim sürecinde de sürdürecek olan Salise medya yine fark oluşturacaktır. Anketler, mitingler, medyada seçimin nabzı, sosyal medyanın ahvali gibi çok farklı kulvarlardan derlenen veriler düzenli bir biçimde Salise okuruna ulaştırılacak ve insanlarımız seçimi bütün hatlarıyla takip etmiş olacaklar.

http://www.salise.org/secim/yazilar/1-kasim-secim-anketleri-son-oy-oranlari/
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Elektronik Sigara
pubg mobile uc
Üst