İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

~1 milyon $ + jenerik domain fiyat araştırması

LaTenT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Başlıktaki fiyat temsili ve forum.com baz alınarak açıklandı. Vg uzantılar ilk çıktığı saniyede forum.vg adresini almıştım. İngiltere'de bir müşteri için 20 bin $'a anlaşma sağlamıştım. Ancak ücret ödemesini yapamadı. Domain Godaddy'de kayıtlı. Sağdan soldan banı yok. Şu an iyi bir teklif almadıkça satışını düşünmüyorum. Fiyat araştırması yapıyorum. Domainle ilgili bir içerik ve seo çalışması da yapmadım şu ana kadar. Ama ne içeriği taşırsa taşısın alt domainlerle bile üst sıraları zorlayacağı aşikar. Sadece alan adı için ne kadar teklif ederdiniz?

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Sanırım forum.hn domaini de boşta

LaTenT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Evet boşmuş. 100 $lık kayıt ücreti isteniyor. Büyük firmalar (Godaddy, Onlinenic vb.) uzantıya destek vermediği için ve yüksek kayıt ücreti nedeniyle alıcısı olmamış. Anladığım kadarıyla İçerik/Index/PR değerini artırıp öyle Türkiye pazarında satışa geçmemi öneriyorsun.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5