İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

1 Milyon Mail Gönderim 150 TL

StrKral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar,
Konuyu nereye açacağımı tam bulamadım. Yanlış yere açtı isem kusurabakmayın.

1 milyon mail gönderimi 150 TL arkadaşlar mail list, sizler tarafından veya benim tarafımdan sağlanabilir.

Detay: [email protected]
Site: www.scripttr.com
Referans : TIKLA

StrKral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Göreceli bir kavram %100 inbox ile gönderiyoruz. Dediğim gibi kendi maillistleriniz olmalı veya bizlerin datalarından yararlanacaksınız. İzinli bir gönderim olmalı tabiki ,, her izinsiz gönderim bir spamdır.

enginsev

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
"SPAM mailin en basit tanımı sizin isteğiniz olmadan size gönderilen reklam içerikli maillerdir"
bu genel anlamda spam ama spam la yapılan reklamın bazı sektörlere geri dönüşü oldukça yüksek olmakta.

ama bazen kişiler sitelerindeki maillere %100 inbox mail attırmak isteye bilir buda genel anlamda spam olmuyor.

StrKral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tabiki , şimdi benim sunduğum hizmet tamamen zaten yazdığım 2 programlada iyi araştırma yapanlar bilirler. %100 inbox deyince ilk isimlerdenim. Bir siteyi tanıtmanın en güzel yöntemidir. Organik hittir. Kimilerine göre spamcılıktır bu , ama bizler için bir reklam yöntemidir.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Eğer mailler kişinin isteiğine göre alınmışsa spama girmiyor , karışık konu :D En iyi siteler bile spam yapıp tanıtım için kullanıyor çünkü internetten bi haberler. Konuyu açana bişi diyemeyiz...

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Inbox'a düşürmek SPAM değil anlamına gelmiyor. SPAM ciddi bir suçtur, reklam yöntemi değildir.
Herkes yapıyor diye suç değil mi diyeceğiz.

İbrahimErenYalçın

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Spam = Toplu mail Gönderim Hizmeti aynıdır ancak hepimiz vakti zamanında göndermişizdir.Arkadaş hangi yöntem ile gönderiyor bilmiyorum ancak 1M direk inboxa gönderebildiğine göre fiyatlar çok uygun.İyi işler

StrKral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar , 2002 yılından bu güne bu hizmeti veriyorum, defalarca program yazdım google kayıtlarından bulabilirsiniz. rxx forumunda sadece bedava dagıttığımı 10 bin küsür kişi indirmiş bugüne kadar. Spamın ne olduğunu çok çok iyi biliyorum. Baştadada dediğim gibi benim mesleğim olduğu için buna reklam gözü ile bakıyorum, tanıtım olarak değerlendiriyorum. Başkaları spam gözü ile bakıyor evet doğrudur spamdır. Ama kişiye göre görecelidir. Bu kadar firma neden seçmiş sizce , nedenini söyleyeyim spamsız kimse ayakta duramıyor artık. Vazgeçilmez bir gerçek.
Mail konusuna gelirsekte %100 olayına mail benim hayatım olmuş artık. Mail konusunda herşeyi bilmem çok doğal çünki halen günde 2-3 saat bu işe kafa patlatıyorum , inbox oranını nasıl yükseltirim diye.

Gerek yazdığım scriptlerle, programlarla üstüne basarak anlatmaya çalıştığım olaylar vardır. Benim işim geliştirmek ve başarılı bir gönderim yaptırmak , kızanlar olabilir evet. Ama ben iş hayatım boyunca kim remove yazıp gönderdi ise datamdan silmişimdir. İkinci defa remove yazıpta mail attığım hiç kimse olmadı. Baskı ile sil demesine ragmen silmeyerek göndermek daha büyük suçlar doğurur. Bu işi benden önce Türkiyede yapan illaki olmuştur , ama Türkiyede bunu başlatan kişi olmaktan bir manada mutluyum, bazı yönleri ilede mutlu değilim. Başlatış amacım güzel bir reklam yöntemi idi ve kimsenin aklına gelmeyen bir yöntem idi. Sürekli organic hit sağlıyor ve hiç satılmayacak ürünlerin satışını sağlıyordu ve halen böyledir.
Abartısız gönderim yapılmalıdır , silinme istekleri değerlendirilmelidir. Bu konular dikkate alınarak gönderim yapılıyor.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Nedeni kimsenin spamsiz ayakta duramiyor olmasi degil yasal yaptirimlarin henuz yerlesmemis olmasidir. Basarili bir yanlis, dogru sonuc dogurmaz. Bu kadar basit.

Milyonlarca insan izinli email listesi olusturmak icin yollar ve metodlar uyguluyor, herkes de ayakta.

Remove yazmak kadar kendi icinde celiskili birsey de olamaz. Ben hicbir zaman katilmadim ki remove yazip cikmak isteyeyim. Neyse kanunlar oturunca boyle illegal ve rahatsiz edici servisler de yavas yavas ortadan kalkacaktir. Umarim attiginiz emaillerden biri de bana gelir bir gun.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5