İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

1. onay tamam ama 2. onaylanmıyor

by_cezali

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet arkadaşlar dün başvurmuştum bugün böyle bir mesaj geldi sizce nedeni ne olabilir?

Sayın Kullanıcımız,

Hoş geldiniz e-postamızda belirttiğimiz gibi, AdSense kodunu sitelerinize yerleştirmenizden sonra AdSense başvurunuzu incelemeye devam ediyoruz. Bu incelemenin sonucunda, aşağıda belirtilen ihlaller nedeniyle hesabınızı onaylamadık. Sorunlar:

- Site, Google politikalarıyla uyumlu değil

serdar048

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
telif hakkı içeren şeyler varsa kabul etmez marez falan hit az ise kabul etmez sitede google a ters hiçbirşey olmayacak en ufak bir kelime bile olsa kabul edilmez google politikalarını okuyun eksiklikleri yanlışları düzeltin tekrar başvurun...

theatr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya 1 aydır bunu çok yapıyor google. politikalarla %100 uyumlu da olsa yapıyor.

mrtogz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
bloggerdan güzel bir blog açtım,iyi de yazı yayınlıyorum hepsi özgün,oradan yeni mail adresiyle yeni ikamet adresiyle adsense e yeniden başvurdum ama yine kabul etmediler.kural ihlali diyolar,ama bloggerdan başvurmuştum ve tüm konularım özgün.Sonraki başvurumu gidip bi internet kafeden yapıcam, google kesin bi şekilde çerez yerleştiriyor bilgisayara ve ne kadar da yeni isimle başvuru yapsakta anlıyolar diye düşünüyorum.

Ekleme: özellikle google chrome kullandığım için başvurumun kabul edilmediğini düşünüyorum..

theatr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bloggerdan güzel bir blog açtım,iyi de yazı yayınlıyorum hepsi özgün,oradan yeni mail adresiyle yeni ikamet adresiyle adsense e yeniden başvurdum ama yine kabul etmediler.kural ihlali diyolar,ama bloggerdan başvurmuştum ve tüm konularım özgün.Sonraki başvurumu gidip bi internet kafeden yapıcam, google kesin bi şekilde çerez yerleştiriyor bilgisayara ve ne kadar da yeni isimle başvuru yapsakta anlıyolar diye düşünüyorum.

Ekleme: özellikle google chrome kullandığım için başvurumun kabul edilmediğini düşünüyorum..

evet, çerez yerleştiriyor zaten ve kolay kolay silinmiyor da o çerezler.. en iyisi farklı pc. ama internet kafeyi de pek önermem. farklı özel bir pc olsa daha güvenli olur. Bir de adres doru olmalı..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5