İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

1 oy verir misiniz ?

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Oy vermek istedim gerçekten ama, aktivasyon mailine tıkla falan diyor, mail adresimizi kaptırınca sonra abuk sabuk reklam mesajları yollamıcaklarının garantisini veriyormusunuz?

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
10 lira atarsan oy atarım, zira uğraşamam spam maillerle

hayalim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Oy verenlere teşekürler. Arkadaşım bilmiyorum spam mail geldiğini kusura bakma. En yüksek oy alan 200 galiba. Binlerce kişi geliyor foruma. 1 oy verseniz :-(

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
50 TL karşılığı oy verebilirim. Dilersen sahte hesaplar açıp oy veririz ücrette anlaşırız.

çatlak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
bence hocam yalan bunlark kampanya :) kusura bakma

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
1oy verir misiniz dedik hemen ticarete döktünüz işi.. ayrıca günde 1 pc den 1oy verilebiliyormuş...

Eğer mac adresine bakmıyorsa o iş ip değiştirmek ve biraz zorlasa çerezleri silmeye bakar. Tabikide ticarete dökücez hayrına niye oy vereyim sana baba hayrınamı altından bana paymı vericen sanki. Zıkkımın kökü umrumda olmaz para yoksa kendimi yormam.

me3met

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
hocam böle bi site daha vardı kapattılar sırf reklam amaçlı lütfen aldanmayın para ihtiyacın varsa aç bi ücretsiz blog wordpress.com dan klipler fragmanlar cart curt kas koy google reklamlarını tıkır tıkır gelsin maniler:))

hayalim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Eğer mac adresine bakmıyorsa o iş ip değiştirmek ve biraz zorlasa çerezleri silmeye bakar. Tabikide ticarete dökücez hayrına niye oy vereyim sana baba hayrınamı altından bana paymı vericen sanki. Zıkkımın kökü umrumda olmaz para yoksa kendimi yormam.

vermezsen verme.. bide doğru konuş

hayalim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hocam böle bi site daha vardı kapattılar sırf reklam amaçlı lütfen aldanmayın para ihtiyacın varsa aç bi ücretsiz blog wordpress.com dan klipler fragmanlar cart curt kas koy google reklamlarını tıkır tıkır gelsin maniler:))

saol arkadaşım güzel yorumun için

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Hileciler ve hileceilerden daha hileciler, kınıyorum

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5