İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

1. Sayfa %100 Garantili SEO Hizmeti Veriyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

webci0007

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Merhaba, [MENTION=58834]styleprincexx[/MENTION] geri dönüş sağlanmıştır.

makaleciniz

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Merhaba, ben bu konuda hizmet veren birisi olarak yazma gereği duyuyorum. Google'da 1. sayfa garantisini google dahi vermez. Site analizi yaparım google'a uyumlu yaparım diyerek yazman daha mantıklı olabilir.

Benim üst sıra değil 1. sıraya taşıdığım firmalarda oldu fakat bunun garantisini vermem ve veremem. Google'a telefon açarak ya da mail göndererek bu cümlemi teyit ettirebilirsiniz.

İyi çalışmalar.

webci0007

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Merhaba [MENTION=77576]makaleciniz[/MENTION] ,
Bahsettiğiniz konuda haklısınız, bende öncelikle site adresi ve anahtar kelime vs bilgileri istiyorum. Başarı sağlayabileceksek eğer o şekilde müşteriyle temas kurup çalışmalar yapıyorum. Aksi bi durumsa eğer müşteriyi bilgilendirip başarı sağlayamayacağımızı iletiyorum.

efrailyuksek

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Fiyat lütfen

---- Önceki mesajınıza ilave bir mesaj daha yazdınız ----

bilgi lütfen

Son düzenleme:

kulturelbellek

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
32
Konuya yazılan mesajları okudum sürekli " güncel" diyip durmuşsun. Bu şu demek oluyor sanırım kandıracak kimseyi bulamadım.

Üyelerin bunu yapmasını bir şekilde anlıyorum fakat insanları göz göze kandırmaya yönelik bu girişimlere forumda kim niye izin veriyor onu anlamıyorum.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5