İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

1. Sayfa Garantili Kelime Bazlı SEO Çalışması

OmerYrtn

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
9
kBrMm9.png

g5ddjZ.png
1PBg51.png

Moderatör tarafında düzenlendi:

aristo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyi akşamlar site için seo çalışması yaptıraçağım üçret ne kadar olur

draligus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Wordpress kurulu şiir sitesine optimizasyon yapıyor musunuz? (5000 şiir)

Kaan

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Kalite standartları uygulamıyoruz galiba? Müşteri gizliliği söz konusu olması gerekiyor ancak bu site isimlerini Google üzerinde arattığımız zaman bu firma/kuruluş sitelerinin burada olması pek etik olmaz ki uygun bile değil.

Şahsi fikrimi belirttim açıkcası, hayırlı kazançlar.

OmerYrtn

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
9
Kalite standartları uygulamıyoruz galiba? Müşteri gizliliği söz konusu olması gerekiyor ancak bu site isimlerini Google üzerinde arattığımız zaman bu firma/kuruluş sitelerinin burada olması pek etik olmaz ki uygun bile değil.

Şahsi fikrimi belirttim açıkcası, hayırlı kazançlar.

Buraya eklenen siteler izin alınarak eklendiği için hiçbir sorun teşkil etmemektedir.

jarmen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1 aylık film sitesi 14 k index i var. Film izle kelimesinde 1.sayfa icin ucret nedir

Picardes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,

Kardeşim kusura bakma ama 10 Türk Lirasına SEO çalışması olamaz, olmamalıdır da.
Ücretsiz isteyenlere de yazıklar olsun diyorum, bu kadar mı fakirsiniz? Biraz çalışmaların değerini bilmeniz gerekir.

OmerYrtn

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
9
Merhaba,

Kardeşim kusura bakma ama 10 Türk Lirasına SEO çalışması olamaz, olmamalıdır da.
Ücretsiz isteyenlere de yazıklar olsun diyorum, bu kadar mı fakirsiniz? Biraz çalışmaların değerini bilmeniz gerekir.

Gözünüzden kaçmış sanırım yaklaşık 3 sene önceydi. Referans kazanmak ve tanınmak amacıyla öyle bir kampanyamız vardı.

Yılmaz Akın

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Selam Ömer hocam sizinle çalışmak gayet güzeldi, hiti ve geliri gözle görülür şekilde arttı ve sitemi dediğiniz yere getirdiniz .

Şimdi ise ikinci adıma geçmek istiyorum 1. sayfa 2. sıra ne diyorsunuz olabilirmi ?

Hotmail yada buradan cevabınızı ve çalışma ücretini bana bildirin .

OmerYrtn

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
9
Selam Ömer hocam sizinle çalışmak gayet güzeldi, hiti ve geliri gözle görülür şekilde arttı ve sitemi dediğiniz yere getirdiniz .

Şimdi ise ikinci adıma geçmek istiyorum 1. sayfa 2. sıra ne diyorsunuz olabilirmi ?

Hotmail yada buradan cevabınızı ve çalışma ücretini bana bildirin .

Yılmaz Bey teşekkür ediyorum. :) Gerekli bilgilendirme için özel mesaj yolluyorum size.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5