İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

1 sayfadakı maxımum reklam

hemato

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
arkadaslar 1 sayfada max 2 aynı boydan 3 reklam oluyorya

buna ılaveten bırde baglantı birimi reklamı koymak serbest mıdır ?

2 aynı boydan 3 reklam+ 1 baglantı bırımı reklamı

4 reklam ? serbestmı

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Aynı boy reklam olayı sakat aslında.

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Aynı boy olayı ile ilgili zamanında adsense ile "#Çift reklam gösterimi" adı altında yazışmalarım oldu. Merak eden olursa detayları yazarım.

hemato

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Aynı boy olayı ile ilgili zamanında adsense ile "#Çift reklam gösterimi" adı altında yazışmalarım oldu. Merak eden olursa detayları yazarım.

kendileri demiyormu aynı boyutdan yan yana 2 maxımum 3 reklam ?

tamam aynı boyutu gectım

Anasayfada en üstlere doğru ayrı boyut 2 tane(200x200, 250x250) kare reklam, altına bir dikdörtgen reklam (728x90)
ve üstte navbara bir yatay baglantı birimi(728x15) reklamı

bu şekil yapsam ban yermiyim :)

retrospektif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48

Bu konu hakkında -siteme aynı boyutta reklam koymadan önce- epey bir araştırma yapmıştım. Yerli ve yabancı bir çok forumda sakıncası olduğunu legalpara eden yazılar okumuştum. Tabi aksini legalpara edenlerin sayısı da küçümsenemezdi. Ama nihayetinde siteme koymuştum.

Bu kararı vermemdeki tek sebep ise AdSense politikalarında bu durumun her hangi bir kural ihlali olduğunu açıklayan maddeye rastlamamış olmamdı.

Senin bu konuda epey araştırma yaptığını tahmin ediyorum. Hatta bununla yetinmeyip mail atmışsın sanırım. Peki aldığın cevap direkt kural ihlali değildi, doğru mu? Dolaylı yoldan bir sakınca söz konusu olabilir mi?

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
retro akşam eve gittiğimde maili olduğu gibi sana atarım.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5