İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

1 Tıklama ile $40-$50 kazanın! Paidverts

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

eopariltay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ÖNEMLİ NOT: MART AYI SONUNDA (MART 2015) YAPILACAK OLAN BORÇ TRANSFERİ (DEBT SWAP) İŞLEMİNE KADAR KESİNLİKLE SİTEYE YENİ YATIRIM YAPMAYINIZ. ÇÜNKÜ HER 700 BAP İÇİN SİZE 1 HİSSE VERİLECEK VE HİSSELER ŞU ANDA $0.04 CİVARINDA FİYATA SAHİP. OYSA Kİ 700 BAP $0.35 DEĞERİNDE REKLAM DEMEK. DOLAYISIYLA YATIRACAĞINIZ MİKTAR KABACA KUŞA DÖNECEKTİR, YATIRIMINIZ ERİR. BORÇ TRANSFERİ İŞLEMİNDEN SONRA NİSAN BAŞINDA YATIRIM YAPINIZ.

Üye olmak için tıklayın!
https://www.paidverts.com/ref/eopariltay

27.02.2015'te aldığım $57,89 tutarlı 4. ödemenin kanıtı:

ekzQbrI.png

Arkadaşlar merhaba,

Bugün size detaylı olarak Paidverts sitesinden bahsetmek istiyorum. Sitenin kurucusu Joel William Cook. Paidverts sitesi 31 Mart 2014 tarihinde açıldı ve 9 aydır faaliyette.

Paidverts PTC (paid-to-click/reklamlara tıklayarak kazanma) ve rev.share (revenue share/gelir paylaşımı) modelleri ile çalışıyor. Sitede tüm sistem BAP (Bonus Ad Points/Bonus Reklam Puanı) denilen bir puan sistemi üzerine kurulmuş. Puanınız ne kadar yüksek olursa üyelik seviyeniz de ona göre belirleniyor ve tıklayacağınız reklamların parasal değeri ona göre artıyor.

Yani örneklemek gerekirse; siteye ilk üye olduğunuzda karşınıza çıkan reklamlar $0.0005 ya da $0.001 gibi çok çok düşük paralar verirken (10 tane reklama tıklasanız 1 kuruş civarı falan ediyor!) sabırla çalışıp seviyenizi yükseltince 1 tane reklam tıklamasından $40-$50 civarı kazanabiliyorsunuz. En üst seviyede rakam $200 ‘a kadar çıkıyor. Paralı reklamlar çıkarken otomatik olarak BAP puanınızı da düşürüyor.

1 BAP = $0.0005

Örneğin 500 BAP’ınız var ise, karşınıza $0.001 ‘lik reklam çıktığında 498 BAP’ınız kalıyor.

Mevcutta BAP seviyeleri için gerekli puanlar şu şekilde :

BAP Group 1 ........ 1600 to 12000
BAP Group 2 ........ 12000 to 24000
BAP Group 3 ........ 24k to 48k
BAP Group 4 ........ 48k to 96k
BAP Group 5 ........ 96k to 180k
BAP Group 6 ........ 180k to 360k
BAP Group 7 ........ 360k to 720k
BAP Group 8 ........ 720k to 1.5m
BAP Group 9 ........ 1.5m to 3m
BAP Group 10 ....... 3m to 6m
BAP Group 11 ....... 6m to 20m
BAP Group 12 ....... 20,000,000+
BAP Group 13 ....... 50,000,000+
BAP Group 14 ....... 100,000,000+

BAP seviyenizi hızlıca yükseltmek ve daha fazla kazanmak istiyorsanız reklam paketi satın alıp siteye yatırım yapabilirsiniz. Ama hiç yatırım yapmadan da sitede biriken bakiyeleriniz ile reklam paketi satın alabilirsiniz.

Benim BAP seviyem 4 ve bana çıkan örnek reklamlar :

NcsUagn.png

Üye olduğunuzda BAP grubunuz 0 (sıfır) oluyor ve 0 (sıfır) BAP ile başlıyorsunuz. İlk zamanlar günde 16 x 25 BAP reklamı çıkıyor karşınıza. Yani günde 16 x 25 = 400 BAP kazanıyorsunuz. Her gün 100 BAP vergi olarak kesiyor site. Dolayısıyla net 300 BAP kazanıyorsunuz. Yani ortalama 5-6 gün sonra BAP grubunuzu yükseltiyorsunuz.

IFMVaB4.png

“Peki paralı reklamlar nasıl çıkıyor?” “BAP Seviyem yükseldikçe paralı reklamların değeri nasıl artıyor?” gibi sorularınız olabilir. Sistem şu şekilde işliyor. Sitenin arkasında 7/24 çalışan “cron” adı verilen bir program var ve bu program üyelerin BAP puanlarına ve seviyelerine göre reklamları üyelere dağıtıyor. Paralı reklamı sizin hesabınıza yüklüyor ve karşılığı kadar BAP puanını hesabınızdan düşüyor.

İşte sistemin kilit noktası burası: BAP puanlarınızı arttırabilmek ve büyüyebilmek için siz de siteye reklam verip BAP puanı kazanıyorsunuz. Sitede $1 ‘lık reklam paketleri var, fakat bunlardan satın aldığınızda size %55 fazlası kadar yani $1.55 kadar BAP puanı yüklüyor (3100 BAP). Yani her $1’lık paket aldığınızda 1100 BAP arttırmış oluyorsunuz ve seviye yükselmeleri işte böyle gerçekleşiyor.

Seviyeniz yükseldikçe daha yüksek tutarlı reklamlar çıkmaya başlıyor. Her gün Jo (site sahibi) sitenin forumunda duyuru yapıyor ve günlük gelirlere göre BAP gruplarının alacağı reklam tutarlarını duyuruyor. Örnek bir duyuru:

Sq6PnMI.png

En solda BAP seviyeleri var, en sağdaki rakam ise $ (dolar) bazında o gün çıkacak toplam reklam tutarı. Yani örneğin 1. Seviyedekilere (1.600-12.000 BAP arası) $0.42 ‘lık reklam çıkacakken, 10. Seviyedekilere (3milyon-6milyon BAP arası) $43.38 ‘lik reklam çıkacak anlamına geliyor. 1 günde $43.38 para kazanıyorsunuz.

Referansınızla üye olanların satın almış olduğu tüm reklam paketlerinden %10, tıklayıp da para kazandıkları tüm reklamlardan ise %5 komisyon alıyorsunuz.

Genellikle küçük değerli reklamlardan çok yoğun olarak çıkıyor ($0.0005’lik , $0.001’lik reklamlar). Bir müddet sonra bunlara tıklamaktan yorulursanız ya da bunlara hiç tıklamak istemiyorum derseniz $10’a satılan bir filtre var. Bu filtreyi satın alıp istediğiniz rakama göre ayarlayabilirsiniz. Yani örneğin bana sadece $0.05 ve üzeri reklamlar çıksın diye tanım yapabilirsiniz.

Bunların dışında sitede $2.99’a satılan Mini ve $19.99’a satılan Mega upgrade paketleri de var. Bunlar da size 1 hafta boyunca ekstradan yüksek tutarlı reklamların gelmesini sağlıyor ama yerine göre karlı, yerine göre zararlı olabiliyor. İlgilenenlere detaylı olarak açıklayabilirim.

Sitede çok fazla detay var ve kullandıkça hepsini öğrenecek, alışacaksınız.

Referans linkim ile üye olanlara her konuda öncelikli destek vereceğim. BAP seviyenizi yükseltmek için uygulayabileceğiniz alternatif yöntemleri anlatacağım.

Üye olmak için tıklayın!

eopariltay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar merhaba,

Dün sabah (27.12.2014) hesabıma tanımlanan reklamları görebilirsiniz, mega upgrade dolayısıyla 1 günde $10 'a yakın reklam geldi:

fQ7xsIP.png

eopariltay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar merhaba,

Dün (01.01.2015) hesabıma tanımlanan reklamları görebilirsiniz, 5. BAP grubundayım. 1 günde $24.70 değerinde reklam geldi:

RdveUwy.png

oPZGVec.png

eopariltay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar merhaba,

Dün (06.01.2015) hesabıma tanımlanan reklamları görebilirsiniz, 6. BAP grubundayım.

310.000 BAP'ım var ve 200 TL yatırım ile bu noktaya geldim.

1 günde yaklaşık $31 değerinde reklam geldi: ($18 günlük reklam + $13 mega upgrade)

JIKGdJ6.png

ejCqFUU.png

eopariltay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar merhaba,

Bugün Paidverts'tan ilk ödememi PayPal ile aldım. Yatırımımı içeride döndürüp yükselmeyi hedeflediğim için küçük bir miktar çektim ($1,71). Bundan sonra daha yüksek tutarlar çekeceğim ve paylaşacağım.

Xbf968n.png

Bugün (19.01.2015) hesabıma tanımlanan reklamları görebilirsiniz, 7. BAP grubundayım.

450.000 BAP'ım var ve 200 TL yatırım ile bu noktaya geldim.

1 günde yaklaşık $22,5 değerinde reklam geldi:

dWXFiF0.png

eopariltay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar merhaba,

İlk ödemeden 1 hafta sonra $4.63 tutarındaki 2. ödememi bugün istedim. 1-2 gün içerisinde Paypal hesabıma geçecektir. Ödeme gelince ekran görüntüsünü paylaşacağım.

eopariltay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
$4.63 tutarlı 2. ödemem talep ettiğim gün geldi arkadaşlar:

57FgRnS.png

eopariltay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
$32.64 tutarlı 3. ödememi Perfect Money ile aldım arkadaşlar. Site şu anda PayPal ile sorun yaşıyor, fakat avukatlar ile konuyu çözmeye çalışıyorlar. (PayPal PTC siteleri ile zaman zaman sorun yaşıyor, onlarla çalışmak istemiyor). O yüzden yatırım ve çekim işlemlerinde şimdilik Perfect Money ya da diğer yöntemleri öneririm.

CcNcaze.png

eopariltay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar merhaba,

Nisan ayının başında bir borç transferi işlemi olacak sitede (debt swap).

Tüm BAP puanları için bize MTV (MyTrafficValue) hisseleri (share) verilecek. Dönüşüm oranı da 700'e 1 olacak. Yani her 700 BAP için 1 hisse. Hisse fiyatı şu anda $0.038 civarında. Oysa ki 700 BAP sistemin mantığına göre $0.35 değerinde.

O yüzden Nisan'da yapılacak borç transferi işlemine kadar kesinlikle siteye yeni yatırım yapmayınız, kaba tabirle yapacağınız yatırım direk kuşa döner, 10da 1'ini geri alırsınız.

Hisse fiyatını dikkatlice takip etmeden yatırım yapmayınız. Mevcut BAP'larınızla ya da ücretsiz üyelik ile yatırım yapmadan devam ediniz Nisan başına kadar. Bilgilendirmek istedim.

eopariltay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ÖNEMLİ NOT: MART AYI SONUNDA (MART 2015) YAPILACAK OLAN BORÇ TRANSFERİ (DEBT SWAP) İŞLEMİNE KADAR KESİNLİKLE SİTEYE YENİ YATIRIM YAPMAYINIZ. ÇÜNKÜ HER 700 BAP İÇİN SİZE 1 HİSSE VERİLECEK VE HİSSELER ŞU ANDA $0.04 CİVARINDA FİYATA SAHİP. OYSA Kİ 700 BAP $0.35 DEĞERİNDE REKLAM DEMEK. DOLAYISIYLA YATIRACAĞINIZ MİKTAR KABACA KUŞA DÖNECEKTİR, YATIRIMINIZ ERİR. BORÇ TRANSFERİ İŞLEMİNDEN SONRA NİSAN BAŞINDA YATIRIM YAPINIZ.

ekzQbrI.png

eopariltay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar merhaba,

Yakından takip edenler haftaya Paidverts'ta bir borç transferi (debt swap) işlemi yapılacağını biliyorlardır.

https://www.mytrafficvalue.com/forum/news.html adresinde her gün yapılan duyurularda detaylar İngilizce olarak var, fakat ben de sizlere yardımcı olmak adına tüm detayları ve taktikleri paylaşacağım.

1) Haftaya 6-10 Nisan tarihleri arasında (Muhtemelen 7 ya da 8 nisan'da) tüm BAP puanları MyTrafficValue hisseleri ile takas yapılacak. Her 600 BAP için size 1 hisse verilecek.
Örneğin: 60.000 BAP'ınız varsa 100 adet hisse verilecek. Hisse alıp satmak için ya da fiyatını takip etmek için adres: https://www.mytrafficvalue.com/shareholders.html

2) Hesaplarınızdaki Dolar bakiyelerine dokunulmayacak, aynen kalacak.

3) Bu transfer işleminden sonra MyTrafficValue sitesinde bulunan hisse-BAP marketi (share-BAP) 60 gün boyunca kapalı kalacak. Yani bu işlem biter bitmez hisselerimi hemen geri satıp BAP puanımı geri alayım diyemeyeceksiniz.

4) Bu transfer işleminden sonra Paidverts'da reklam satın almaları 60 gün boyunca günlük $1-$5 arasında limitleniyor olacak. Yani ben $100 'lık reklam alıp hemen üst gruplara çıkmak istiyorum diyemeyeceksiniz. Yatırım yapmak isteyenler yavaş ve kararlı bir şekilde eşit şartlarda üst gruplara çıkabilecek.

5) Bu transfer işleminden sonra 60 gün boyunca MyTrafficValue sitesindeki yatırım planlarına (170/200/250 FTQ) limitli tutarlar ile yatırım yapılabilecek.

6) Borç transfer işlemine kadar (bu hafta) küçük tutarlı reklamlar çıkacak, sonrasında tekrar sistem eski günlerine dönecek.

Evet arkadaşlar genel çerçeve bu şekilde. Şu anda 1 adet MyTrafficValue hissesi ortalama $0.046 değerinde. Oysa ki 600 BAP $0.30 değerinde reklam demek. Dolayısıyla bu transfer işleminden önce yapacağınız her yatırım zarar demek. Haftaya kadar yatırım yapmayınız, transfer işlemi sonrasında sistemde yükselmeyi düşünüyorsanız düzenli olarak günlük limitler dahilinde yatırım yapabilirsiniz. Aklınıza takılan birşey olursa yardımcı olurum. Teşekkürler.

eopariltay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Borç transferi (debt swap) işlemi gerçekleşti arkadaşlar.

Artık yeniden siteye yatırım yapmak isteyenler yapabilirler.

Günde maksimum 5 reklam paketi satın alabiliyorsunuz (2 ay boyunca limit olacak).

Bilginize.

eopariltay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
23.06.2015 ve 05.08.2015'te aldığım $19,16 tutarlı 2 ödemenin kanıtı:

4XfRjPp.png

Bora

0
Yasakli Uye
Reaction score
0

Üye olmak için tıklayın!

ekzQbrI.png

Arkadaşlar merhaba,

Bugün size detaylı olarak Paidverts sitesinden bahsetmek istiyorum. Sitenin kurucusu Joel William Cook. Paidverts sitesi 31 Mart 2014 tarihinde açıldı ve 9 aydır faaliyette.

Paidverts PTC (paid-to-click/reklamlara tıklayarak kazanma) ve rev.share (revenue share/gelir paylaşımı) modelleri ile çalışıyor. Sitede tüm sistem BAP (Bonus Ad Points/Bonus Reklam Puanı) denilen bir puan sistemi üzerine kurulmuş. Puanınız ne kadar yüksek olursa üyelik seviyeniz de ona göre belirleniyor ve tıklayacağınız reklamların parasal değeri ona göre artıyor.

Yani örneklemek gerekirse; siteye ilk üye olduğunuzda karşınıza çıkan reklamlar $0.0005 ya da $0.001 gibi çok çok düşük paralar verirken (10 tane reklama tıklasanız 1 kuruş civarı falan ediyor!) sabırla çalışıp seviyenizi yükseltince 1 tane reklam tıklamasından $40-$50 civarı kazanabiliyorsunuz. En üst seviyede rakam $200 ‘a kadar çıkıyor. Paralı reklamlar çıkarken otomatik olarak BAP puanınızı da düşürüyor.

1 BAP = $0.0005

Örneğin 500 BAP’ınız var ise, karşınıza $0.001 ‘lik reklam çıktığında 498 BAP’ınız kalıyor.

Mevcutta BAP seviyeleri için gerekli puanlar şu şekilde :

BAP Group 1 ........ 1600 to 12000
BAP Group 2 ........ 12000 to 24000
BAP Group 3 ........ 24k to 48k
BAP Group 4 ........ 48k to 96k
BAP Group 5 ........ 96k to 180k
BAP Group 6 ........ 180k to 360k
BAP Group 7 ........ 360k to 720k
BAP Group 8 ........ 720k to 1.5m
BAP Group 9 ........ 1.5m to 3m
BAP Group 10 ....... 3m to 6m
BAP Group 11 ....... 6m to 20m
BAP Group 12 ....... 20,000,000+
BAP Group 13 ....... 50,000,000+
BAP Group 14 ....... 100,000,000+

BAP seviyenizi hızlıca yükseltmek ve daha fazla kazanmak istiyorsanız reklam paketi satın alıp siteye yatırım yapabilirsiniz. Ama hiç yatırım yapmadan da sitede biriken bakiyeleriniz ile reklam paketi satın alabilirsiniz.

Benim BAP seviyem 4 ve bana çıkan örnek reklamlar :

NcsUagn.png

Üye olduğunuzda BAP grubunuz 0 (sıfır) oluyor ve 0 (sıfır) BAP ile başlıyorsunuz. İlk zamanlar günde 16 x 25 BAP reklamı çıkıyor karşınıza. Yani günde 16 x 25 = 400 BAP kazanıyorsunuz. Her gün 100 BAP vergi olarak kesiyor site. Dolayısıyla net 300 BAP kazanıyorsunuz. Yani ortalama 5-6 gün sonra BAP grubunuzu yükseltiyorsunuz.

IFMVaB4.png

“Peki paralı reklamlar nasıl çıkıyor?” “BAP Seviyem yükseldikçe paralı reklamların değeri nasıl artıyor?” gibi sorularınız olabilir. Sistem şu şekilde işliyor. Sitenin arkasında 7/24 çalışan “cron” adı verilen bir program var ve bu program üyelerin BAP puanlarına ve seviyelerine göre reklamları üyelere dağıtıyor. Paralı reklamı sizin hesabınıza yüklüyor ve karşılığı kadar BAP puanını hesabınızdan düşüyor.

İşte sistemin kilit noktası burası: BAP puanlarınızı arttırabilmek ve büyüyebilmek için siz de siteye reklam verip BAP puanı kazanıyorsunuz. Sitede $1 ‘lık reklam paketleri var, fakat bunlardan satın aldığınızda size %55 fazlası kadar yani $1.55 kadar BAP puanı yüklüyor (3100 BAP). Yani her $1’lık paket aldığınızda 1100 BAP arttırmış oluyorsunuz ve seviye yükselmeleri işte böyle gerçekleşiyor.

Seviyeniz yükseldikçe daha yüksek tutarlı reklamlar çıkmaya başlıyor. Her gün Jo (site sahibi) sitenin forumunda duyuru yapıyor ve günlük gelirlere göre BAP gruplarının alacağı reklam tutarlarını duyuruyor. Örnek bir duyuru:

Sq6PnMI.png

En solda BAP seviyeleri var, en sağdaki rakam ise $ (dolar) bazında o gün çıkacak toplam reklam tutarı. Yani örneğin 1. Seviyedekilere (1.600-12.000 BAP arası) $0.42 ‘lık reklam çıkacakken, 10. Seviyedekilere (3milyon-6milyon BAP arası) $43.38 ‘lik reklam çıkacak anlamına geliyor. 1 günde $43.38 para kazanıyorsunuz.

Referansınızla üye olanların satın almış olduğu tüm reklam paketlerinden %10, tıklayıp da para kazandıkları tüm reklamlardan ise %5 komisyon alıyorsunuz.

Genellikle küçük değerli reklamlardan çok yoğun olarak çıkıyor ($0.0005’lik , $0.001’lik reklamlar). Bir müddet sonra bunlara tıklamaktan yorulursanız ya da bunlara hiç tıklamak istemiyorum derseniz $10’a satılan bir filtre var. Bu filtreyi satın alıp istediğiniz rakama göre ayarlayabilirsiniz. Yani örneğin bana sadece $0.05 ve üzeri reklamlar çıksın diye tanım yapabilirsiniz.

Bunların dışında sitede $2.99’a satılan Mini ve $19.99’a satılan Mega upgrade paketleri de var. Bunlar da size 1 hafta boyunca ekstradan yüksek tutarlı reklamların gelmesini sağlıyor ama yerine göre karlı, yerine göre zararlı olabiliyor. İlgilenenlere detaylı olarak açıklayabilirim.

Sitede çok fazla detay var ve kullandıkça hepsini öğrenecek, alışacaksınız.

Referans linkim ile üye olanlara her konuda öncelikli destek vereceğim. BAP seviyenizi yükseltmek için uygulayabileceğiniz alternatif yöntemleri anlatacağım.

Üye olmak için tıklayın!

Konuda refsiz link göremedim,konuyu kilitleyip taşıyorum.Eklediğinizde report ederseniz konunuz eski haline getirilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi