İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

1 yıllık aliexpress mağazam devren satılıktır sitenin aylık cirosu 300-500 dolar

kalemdar

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
Merhaba yurt dışına çıkacagımdan dolayı Aliexpres mağazam satılktır mağazamin günlük trafigi 300-600 kişi ziyaretcisi var 3400 takipcim magazada 3450 ürün yüklenmiştir 1985 ürün aktif satiştadir bu işi yaparken stok tutmanıza gerek yok ürünler türkiyedeki pazar yerlerinden yüklenmiştir sipsriş geldiginde türkiye pazar yerlerinden alıp yurt dışındaki sipariş aldıgınız kişiye aliexpress kargo deposına gönderiyorsunuz detaylı bilgileri özelden verecem ayrıca türkiyede aliexpressin çalışanları çok iyi yardım ve destek veriyorlar 11 aydır 180 sipariş alındı eğer site içi kampanya veya aliexpressin kampanyalarına katılırsanız satişları 2 ye katlarsınız alacak olan kişiye mağazanın tüm bilgilerini mağaza nasıl yönetilir ögretirim mağazadan 6000 tl istiyorum ilgilenenler bu numaradan bana ulaşabilir 05318849295 mağaza adresi https://l24.im/Qzf

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5