İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

1 yıllık reklam sadece 10 YTL

E

eXTRa

Misafir
3 günde 200 click e sen tıklamamı diyorsun yaf :D 200 tekil reklam verene 1$ bile kazandırmayabilir. Bu kadar övünülecek bişeymiş gibi yazmışssın 3-5 msjında..

Ayrıca reklam çeşidin hoş değil zorla kullanıcılarına tıklatıyosun.. Gerçi pek fazla kullanıcın olduğu söylenemez ama olsun :)

.::RIO::.

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
"eXTRa"

1 yıl boyunca hergün 100 kişi tıklasa sitesine 36,500 ziyaretçi gönderecem demektir. Bunun içinde sadece 10 YTL alınıyor. Ayrıca övünmüyorum. Sadece reklamın verimli olduğunu anlatıyorum. Ayrıca zorla kimseye tıklatma yapmıyoruz. Sadece google reklamları için belirli zaman aralıklarında bazı mesajlar atıyoruz. Pek fazla kullanıcı olayına gelince de 1 yıl da 8,192 kullanıcıyı az buldun ya helal olsun. 4 yıl sonra 40.000 üye demektir bu rakam.

Ki sitemizdeki ziyaretçi sayısı her geçen gün artıyor.

Ama fikirlerine saygı duyuyoruz. Zaten kimsenin kafasına silah dayamıyoruz. Kimseyi reklamımızı almıyor diye boğazlamıyoruz. İsteyen alır, istemeyen almaz.

Bilmem anlatabildim mi ? Anladıysan süper!

Saygılar....

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Profil reklamlarımızda başlamıştır! Forumda her mesajın yanında 140 x 300 boyutlarında reklam günlük min. 2000 tekil ziyaretçiye gösterim yıllık sadece 80$! Reklam değişmelidir! Örneklere http://www.dynamicankara.com/forum da herhangi bir konuya tıklayıp kullanıcıların "Avatar" resimlerinin altında çıkan reklamlara bakabilirsiniz!

Bu reklamların takibini de yapabiliyorsunuz ve e-mail'ınıza kaç kişi tarafından tıklandıkları gönderiliyor. Bu reklamı aldığınız da otomatik olarak diğer alanları biz size veriyoruz ve 8200 forum üyesine reklamınızı yolluyoruz. Ayrıca 50.000 türk aktif internet kullanıcısına da reklamlarınızı biz legal olarak yapıyoruz!

İsteyenler özel mesaj yolu ile bana ulaşabilirler. Diğer "Sponsored Links" te de gösterim bazlı olabilir reklamlar. Reklam verenle bu konuşulabilir. Yani 468 x 60 reklamı sabit olarak değişimli tüm mesajların altında çıkabilir.

Iyi calismalar....

Alonson

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
3 günde 200 click demişsin de kardeşim kimse senin gönderdiğin ziyaretçiyi eleştirmemiş dikkat edersen tasarım olarak eleştirmişler ki haklılar zaten çok kötü duruyor sayfayı bi açıyon her mesajın altında 30 tane banner biri mersine biri tersine gidiyor önemli olan dikkat çekmeyen tasarımı bozmayan yerden 3 günde 200 ziyaretçi göndermek :p

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Reklamlarımız önceden de bahsettiğimiz gibi artık değiştirilmiştir! Mesajların altında artık sabit ve değişmeli gösterim bulunmaktadır. Kayan bannerlar sadece ana sayfamızda bulunmaktadır.

http://www.dynamicankara.com/forum adresinde herhangi bir konuya tıklayarak ne anlatmak istediğime bakabilirsiniz.

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Reklam vermek isteyenler özel mesajdan bana ulaşabilirler....

symbiantech

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence hipnoz sitesi aç rio bir tanede flash intro yap reklam bannerleri spiral şeklinde dönsün sonra zoom yap, zaten her gelen tıklar reklamlara benim başım döndü ama değişik :)

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:D Reklam vermek isteyenler benimle özel mesaj aracılığı ile irtibat kurabilirler!

S

SempatiX

Misafir
Bannerlerin sayısı çok fazla, az olsaydı işe yarardı ve reklam verirdim... Hatta başlığı ilk okuduğumda baktığımda vermeyi düşündüm am ao kadar banneri kayarken görünce geri adım attım...

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sponsor Links kısmında 468 x 30 reklamları kaymıyor! Sabit duruyorlar ve daha etkili! Forum konularına girince bunu anlayabilirsin. Veya forum "Avatar" ları altında da reklamlar var. Onlar da kaymıyorlar! Bizde reklam seçeneği bol! Hit desen o da bol! ;)

http://www.dynamicankara.com/forum <- Herhangi bir konuya tıklayınca ne demek istedigim anlaşılır!

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5