İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

10.000 Kredi topla 2 Dolar kazan.

paylasim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
10.000 Kredi topla 2 Dolar kazan.

Nasıl Kredi Kazanılıyor? (bu en düşük rütbede kazanabildiğiniz, rütbeyi artırarak daha fazla kazanabilirsiniz.)
-Hergün Kredi Kazan sayfasını açık tutarak 5000 Kredi kazanabiliyorsunuz.
-Referans sistemiyle getirdiğiniz üye başına en az 50 Kredi Kazanabiliyorsunuz.
-Referansla getirdiğiniz üyelerin kazandığı kredilerin en az 1/4 ünü kazanabiliyorsunuz.
-10.000 Kredi olunca ödeme alıyorsun.

Refsiz Üye olmak için tıklayın : http://hitmotoru.net

seocuu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadasim sanirim sitenin sahibi sensin ?! Ref link kullanmamissin, siteyi tanitmissin. Soylermisin site gelirini nerden kazaniyorki 10.000 hite 2dolar vercek?!

paylasim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben kredi ve üyelik satarak satanıyorum. Senden 10.000 dolar krediyi 2 dolara alıcam. Kredi almak isteyenlere 10.000 kredi 10 tl ye satıcam.

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Ben kredi ve üyelik satarak satanıyorum. Senden 10.000 dolar krediyi 2 dolara alıcam. Kredi almak isteyenlere 10.000 kredi 10 tl ye satıcam.

Kazandığımız hitler ile kendi sitemize hit aktarabiliyormuyuz? Aktardığımız halde yinede ödeme yapıyormusunuz (easyhits4u gibi bir mantık varmı aynı anda hem kredi hem para kazandıran) Kimse hit almazsa nasıl ödiyeceksiniz, elinizde yeterli sermayeniz var mı bu iş için?

Ayrıca günde 5000 kredi kazanabilcekmiyiz "Toplam Site Sayısı : 122" iken?

Amacım baltalamak değil, bilinçlenelim ki kullanalım, şuan adsense reklamları olduğu için sitemde kullanamam ama ilerleyen günlerde kullanabilirim, eskiden bende hit satardım, az çok anlıyorum hit işinden.

paylasim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kazandığımız hitler ile kendi sitemize hit aktarabiliyormuyuz? Aktardığımız halde yinede ödeme yapıyormusunuz (easyhits4u gibi bir mantık varmı aynı anda hem kredi hem para kazandıran) Kimse hit almazsa nasıl ödiyeceksiniz, elinizde yeterli sermayeniz var mı bu iş için?

Ayrıca günde 5000 kredi kazanabilcekmiyiz "Toplam Site Sayısı : 122" iken?

Amacım baltalamak değil, bilinçlenelim ki kullanalım, şuan adsense reklamları olduğu için sitemde kullanamam ama ilerleyen günlerde kullanabilirim, eskiden bende hit satardım, az çok anlıyorum hit işinden.

Aslında sistem tam oturmadı. Sistem şöyle biz hit sattımız ve üye olanlara hit dağıttımız için Binlerce hit açığı oluşacak. Siz hit kazanırken sitelerini dolaştığınız üyelerin hitleri azalıyor. Ama bu hit açıkları kapanmıyor. Bu yüzden bizde böyle bir sistem yaptık. Siz 10.000 hit kazanıp 2 dolarınızı aldığınızda sizin 10.000 hit silinecek. Bunu ileri zamanlarda 50.000 krediye yükseltmeyi düşünüyoruz. Sitede 3 grup oluşacak. Normal kredi kazanıp kazandığı krediler sitesine gelenler. Para kazanmak için kredi kazananlar. Ve Parayla hit satın alanlar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5