İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

10.000 Türk Aktif Takipçi 50TL / İnstagram 1.000 Oto Beğeni 100 TL / Düşmelere Karşı Telafi /ŞOK FİYAT

Black-Deity

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

Merhabalar Sayın İyinet Üyeleri

10K Aktif Gerçek Türk Takipçi çok kısa süreliğine sadece 50 TL​

10.000 TAKİPÇİ ALIMLARINDA ÜCRETİN %50 Sİ İHTİYAÇ SAHİBİ LÖSEVDEKİ KARDEŞLERİMİZE AKTARILICAKTIR...
ÖDENDİĞİNE DAİR MAKBUZ TARAFINIZA MAİL OLARAK GÖNDERİLECEKTİR.

'' Toplu alımlarda mesaj atınız whatsapptan yazabilirsiniz. kesinlikle mesaj atın toplu alımlarda indirim mümkün ! ''​

- TAKİPÇİ HİZMETİ -

10.000 Türk | Aktif Takipçi
7/24 Whatsapp Teknik Destek
İşlem en geç 10dk içerisinde tamamlanır.

Sadece 50TL

Not: Bu kampanya Wmaracı üyeleri için kısa bir süreliğine geçerlidir.
Takipçiler gerçek olduğu için düşme yaşanabilir kimse bunun düşmeyeceği garantisini veremez.

- OTO LİKE HİZMETİ -

FİYATLANDIRMA (AYLIK) – Haftalık ya da 15 günlük satış yoktur.

AYARLANABİLİR HIZI VE TÜRK TAKİPÇİLER İLE AYLIK OTOMATİK BEĞENİ PAKETLERİ HİZMETİNİZDE
- Instagram profilleriniz için kaçırılmayacak fırsat. Paylaştığınız fotoğraflara otomatik olan gelecek beğeniler ile aktif bir Instagram hesabına sahip olun.
- AYARLANABİLİR HIZ NEDİR?
Hesabınıza alacağınız otomatik beğeni paketi ile, paylaştığınız fotoğrafa 1 dakikada 100 – 200 – 500 beğeni ya da her 5-10-15 dakikada bir 100-200 – 500 beğeni gitsin şeklinde ayarlanmasını talep edebilirsiniz.
- Beğeni yapan profiller tamamen Türk hesaplardan oluşmaktadır ve sahte hesaplar değildir.
- Ay boyunca fotoğraf paylaşma sınırı yoktur.

FİYATLANDIRMA (AYLIK) – Haftalık ya da 15 günlük satış yoktur.

-HER FOTOĞRAFA “1000” AYLIK BEĞENİ : 100 TL
- HER FOTOĞRAFA “2000” AYLIK BEĞENİ : 200 TL
- HER FOTOĞRAFA “3000” AYLIK BEĞENİ : 300 TL
- HER FOTOĞRAFA “4000” AYLIK BEĞENİ : 400 TL
- HER FOTOĞRAFA “5000” AYLIK BEĞENİ : 500 TL

Ödeme: Garanti bankası, Enpara

- REFERANSLARIMIZ -

Alındı. 10 Dakika içinde yollandı. Teşekkürler.İşinde iyisin yolun açık olsun kardeşim.

15356959_1372088762815794_1518110725_n.jpg

İşlem tamamlandı , teşekkür ederim. :)

Güvenilir bir arkadaş alışverişi anında gerçekleştiriyor...

arkadaş dediği saatten önce takipçilerin hepsini gönderdi. Takipçiler aktif düşme illaki olabiliyor. düşme yok diyen yalan söylemiş olur. Arkadaş Güvenilir.

Çalışma yaptırıldı sorunsuz işlem.

Takipçi satın alındı. Hızlı ve güvenilir hizmet için teşekkürler :)

Hızlı anlayışlı ve guvenilebilir bir arkadaş 10 bin takipçi aldim gerçekten ultra aktif hesaplar ve devamli çalışmayı düşünüyorum.

10 k alındı hızlı ve başarılı bi şekilde tamamlandı teşekkür ederim ?

Kişisel hesap için alım yapılmıştır, hızlı bir şekilde gönderildi teşekkür ederim.
10k takipçi alındı hızlı teslimat için teşekkürler

bende aldım gayet güvenilir bir arkadaş

Arkadaşa referans veriyorum.Zaten çoğu kişide vermiş :)

Kampanya kaçırılmayacak bir şey.
Alan arkadaşlara hayırlı olsun.
İnstagram ; ahmetucarinfo

çalışma yaptırıldı fazlası ile gönderdi arkadaş

10k Takipçi satın alındı ve gayet hızlı ve başarılı bir Performans ve ödeme konusunda problemsiz online ödeme ile yapıldı.

arkadaş güvenilir ve ilgili 10 k alındı

Takipçi satın alınmıştır.İşini düzgün yapan bir arkadaş.Teşekkürler..

Sipariş verildi ve dakikalar içinde gönderimi yaptı arkadaş. Teşekkürler

10K takipçi alındı, hızlı işlem ve güvenilir hizmet için teşekkürler.

İki sayfam icin 10 k takipci aldim. 10 dakikanın icinde tamamlandı guvenilir ticaret tavsiye ederim 10k istedim adam bize 20 k gonderdi

Semih bey ile az önce alışverişimizi tamamladık, kendisi gayet iyi bir şekilde söz verdiği gibi zamanın da takipçi teslimatını yaptı, yakın zaman da bir kaç ticari ve kişisel hesabımız için de kendisi ile alışverişte bulunacağım, ilgisi için teşekkür ederim :)

Forumda hep aktif olamıyorum.
İletişim ;
0539 237 61 95 ( Whatsapp )
black-deity (Skype)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5