İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

10.000 VE ÜZERİ TAKİPÇİLİ TWİTTER HESABI 40 TL

CezmiDayı

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
11.000 VE ÜZERİ TAKİPÇİLİ TWİTTER HESABI 50 TL

İlk başlarda RT hesabı olarak kullanılmıştır. Sonra kişisel hesaba çevrilerek RT yapmaya devam etmiştir.
Kullanıcıları %100 aktiftir. Ve yabancı-türk takipçileri karışıktır. Türk çoğunlukta

Attığı tweet sayısı: 1.339
Takipçi sayısı: 11.026
Takip ettiği kişi sayısı: 1.433

Son twitter hesabımdır. Diğer 15bin üzeri hesaplarım satıldı, son hesabım olduğu için uygun fiyata bırakyorum.
Ücret 50 TL'dir. Pazarlık payı yoktur. Ödeme CepBank'tan yapılır.

Eğer Ciddi alıcıysanız mesaj atınız. Hesabın linkini mesaj yoluyla gönderebilirim.
www.facebook.com/yasirovicc

NOT:
Twitteri.org sitesinde 200 Retweet yapma hakkı vardır. İstediğiniz rt miktarını siteye yazıp gerçek kullanıcılardan RT alabilirsiniz. Güvenli bir uygulamadır RT uygulamasıdır.)

halitefe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hocam seninle daha önce iş yapmıştık @cezmiRt hesabını satın aldım senden bu hesabada uygun birşey yaparsan almak isterim biliyorsun ilk işimiz değil seninle ve fiyatta mağdurda etmedim seni daha önce

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5