İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

10 $ Paypalla 10 Wmz (WebMoney) Verilecektir.

trakonic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
10 $ Paypalla 10 Wmz (WebMoney) Verilecektir. Kredi kartımla 10 web money aldım ukash almka için am ukash alacagım sitede wmz kullanamadım elimde kaldı. Paypall veya liqpay libert reserve le değiştirmek istiyorum.

İlgileneler Pm atabilir

Edjo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merabalar güzel kardeşim kredikartıyla wmz nasıl aldınız ben wmz ye kayıt oldum ödeme yapmak istedim garanti web cardla provizyon olarak bi para cektiler benden proviz yon miktarını istediler çekilen mikterı yazdıgım halde yanlış deniyor neden acaba dolar olarak isteniyor ama tl çekilmiş. bide elinizde 10 wmz yazmışınız western union kabul ederseniz alabilirm teşekkürler

trakonic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
wmz ukash e çevirdim akrdeşim geç akldım ben liqpay üzerinden almıştım wmz yi ama pek kullanım yeri bulamadım hoşuma gitmedi.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5