İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

10 Dakikanızı ayırıp 80 TL Kazanmak ister misiniz ?

ahmetwn

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Sadece 10 Dakikanızı Ayırıp 80 TL kazanmak ister misiniz ?
Sevgili arkadaşlar size kısa ve öz şekilde 10 dakikada 80 TL Kazanmanıza yardımcı olmak istiyorum.
Kısa Anlatım:
Bitexen adı altında İTÜ teknokentte oluşturulan bir alt coinden bahsetmek istiyorum.

Kısaca 4 kademeli olarak başlangıç amaçlı referanslı üye olanlara 5 exen(Şuan 65 TL) kripto para başlangıcı sağlıyorlar.
Peki bu nasıl oluyor?
Bitcoinin başlangıcı gibi yine dağıtım yaparak piyasaya giriş yapmış bulunmaktalar. Ve 1 Haftada Ortalama 1 exen 4 Lira civarlarından 13 Lira civarlarına çıktı.
Peki nasıl kazanabilirim?
İlk önce aşağıda verdiğim Referans linkinden üye olup Telefon+kimlik ve adres doğrulaması yapmanız gerekmektedir. Daha sonra siteye 1 Tl yatırıp 5 exen ve benim aracılığım ile 10-15 TL(Kur Bazlı) kazanabilirsiniz.
Minimum Çekim 50 TL olduğu için paranızı DİREKT nakite çevirip çebilirsiniz.
DİPNOT SADECE REFERANS ÜYELERİNE 5 EXEN VE NAKİT DÖNÜŞÜ SAĞLANMAKTADIR.

MESAJ İLE YATIRIM SONU DÖNÜŞLERİNİZİ YAPIYORUM İYİ FORUMLARReferanssız link : bitexen.com

YAPTIĞIM ÖDEMELERİN REFERANSLARINI İSTEYEN ARKADAŞLARA PAYLAŞABİLİRİM.

Hesap Onaylaması
  1. Telefon Onayı: ’’ Hesap oluştur’’ butonuna tıklayıp isim, soy isim, e-mail adresinizi girerek şifrenizi oluşturun. Daha sonrasında telefon numaranızı girerek telefon numaranızı onaylayın.
  2. Kimlik Onayı: Fotoğrafınızın net bir şekilde görüldüğü, TC Kimlik numaranızın okunabilir olduğu nüfus cüzdanı, yeni kimlik kartı, pasaport veya ehliyet ile kimlik onayınızı yapabilirsiniz. Kimlik yerine ehliyet kullanılacağı takdirde , ehliyet fotoğrafını yüklerken, ehliyetin her iki yüzünün de yer alması gerekmektedir. Nüfus cüzdanı, yeni kimlik kartı ve pasaport görüntülerinde kimlik numaranızın ve ad soyadınızın olduğu yüzü yüklemeniz yeterlidir.
  3. Adres Onayı: Türkiye'de ikamet eden kullanıcılarımız, sadece adınıza düzenlenmiş ve son 1 ayda e-devlet üzerinden alınmış Barkodlu Yerleşim Yeri Belgesi (İkametgâh) geçerli belge olarak kabul edilmektedir. E-devlet üzerinden alınmamış olan diğer adres belgeleri (fatura vb.) ONAYLANMAYACAKTIR. Aşağıdaki formda belirttiğiniz adresle yükleyeceğiniz belgedeki adres aynı olmalıdır. E-devlet üzerinde oluşturacağınız adres belgesinde "Belgenin Neden Verileceği" seçeneğinde KURUMA İBRAZ seçilmeli, "Kurum Adı" alanına "Bitexen" yazılmalıdır. Bu şartlara uymayan dokümanlar geçerli kabul edilmeyerek tarafınıza iade edilecektir.
Kampanya Kuralları:
  • Hesabınıza herhangibir tutarda Türk Lirası yatırma işlemi gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Bitexen.com üzerinde gerçekleştirilebilecek minimum Türk Lirası yatırma tutarı 1 TL’dir.
  • Bu kurallar 01.06.2020 itibari ile geçerli olacaktır.
  • 01.06.2020 tarihinden önce hesap açılışı gerçekleştiren kullanıcılar için hesap onaylatma işlemi yeterli olacaktır.
@Emrettin üyemizin dipnotu kendisine teşekkür ediyorum : Hocam sistemin 2018 yılından beri üyesiyim hiçbir sorun yaşamadım bu zamana kadar . Ayrıca 01.06.2020 tarihinden beri yapılan düzeltmeye göre referansınız ile üye olan kişiler 1 tl lik bir yatırım yapmaları gerekiyor siteye. Hemen kabul ediyorlar ödemeyi zaten . Bilgi olarak eklemek istedim

İTÜ:https://www.ariteknokent.com.tr/tr/f...noloji-as-4931

*kur farklılık gösterebilir.
*kampanya kısa süreliğine geçerlidir. Tarafımdan yapılan ödeme kampanya ve kura bağlıdır.
Lütfen konumu baltalamak için yorum yapmayınız. Bilgi almak için yazdığınız tüm yorumları cevaplamaya çalışacağım.

Alınan ödeme kanıtı
​https://i.ibb.co/DrMDmyP/Ads-z.png​​​

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5