İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

10 GB Alan, 1.5 TB aylık BW > File Hosting > Aylık 50 $

E

erotikbul

Misafir
Merhabalar,

Yüksek trafiğe ihtiyacı olan arkadaşlar için kaynaklarını tam olarak kullanamadığım bir serverdan file hosting amaçlı satış yapacağım.

MP3 ve absürt içeriği serbesttir. İstediğiniz amaçla kullanabilirsiniz.

Verilecek özellikler,

10 GB web alanı
1.5 Terabyte BW (1500 GB)
cPanel ile Kontrol
SSH kontrolü
PHP, mysql desteği
Diğer standart özellikler (pop3 mail, istenildiği kadar sub-domain vs vs.)

Fiyat: 50 $ / Aylık

Serverın özellikleri:
p4 3.0 ghz işlemci
1024 ram
200 GB HD
100 mbit port
Ayrıca FreeBSD işletim sistemi kuruludur.

Datacenter: FDCServers

Ödemeler o günkü dolar kuru üzerinden olacaktır.

Satın almak isteyenler, özel mesaj yolu ile ulaşabilir, soru sormak isteyenler konu üzerinden sorabilir.

Güvenilirlik meselesi için, bilenler bilmeyenlere anlatabilir :p

Max. 5 adet satış yapılacaktır. Ayrıca, daha fazla alana veya daha fazla BW ye ihtiyaç olursa, ek yapılırken % 50 indirim uygulanır. Örn: 1.5 TB yerine 3 TB isterseniz, aylık 75 $ gibi.

Ek: Bir şeyi daha eklemek istiyorum, fiyatlar Nisan sonuna kadar geçerlidir.
Saygılar..

YAKLAŞ :D :cool:

E

erotikbul

Misafir
Bir şeyi de açıklamak istiyorum. Sanırım "File Hosting" denince sadece yüksek band yiyen dosyaları host etmek zannediliyor. Oysaki bu serverda çok da güzel site host edilir. p4 3.0 işlemci ve 1024 ram bir server için önemli bir güç. Zaten beklediğim ilgiyi görürse, extradan 1 GB daha ram taktırmayı düşünüyorum.

Aramızda bilmeyen birileri yoktur ama gene de yazayım dedim "file hosting" olayını. Özellikler, file hosting'e elverişli olduğu için öyle yazıldı başka sebebi yok.

Ayrıca, fiyatlar hakkında yorum yapabilirmisiniz ?
Herkese saygılar..

P

Parae

Misafir
eg-zotikbul , bir absürt site için host lazım ....

tanıdık birinden almak istiyorum ... istedigim özellikler çok az bu yüzden iyi bi fiyat istiyorum !

paket 1-
1 gb alan , 80 gb bw ...+ bilindik şeyler ... cpanel , ftp , subdomain gibi ..+ hesapta istedigim kadar domain kullanma..

paket 2-
3 gb alan - 150 gb bw ......+ bilindik şeyler ... cpanel , ftp , subdomain gibi ..+ hesapta istedigim kadar domain kullanma ..

bi güzel fiyat versen ...

E

erotikbul

Misafir
özel mesaj yolu ile teklifimi ilettim, anlaştık. :D

Yazdığım özellikler için fiyatı yorumlarsanız sevinirim.

E

erotikbul

Misafir
Arkadaşlar gerçekten merak ediyorum, hemde çok merak ediyorum açıkçası.

Hosting forumuna bakıyorum, geçilen dalgalar, birden fazla username ile yapılan reklamlar ve komik çözümler var. Ancak ilgi görmesini beklediğim, bu özellikler ile bu fiyat beklediğim gibi ilgi görmedi. Merak ettiğim, herkesin mi serverı var, herkesin mi VPS'si var en kötü :) ?

Normal şartlarda, uyduruk bir template sayfası ile bu özellikleri, ve uyduruk bir bilmemnehost domaini ile hostbul a 20 YTL lik reklam verseydim 10'un üzerinde almak isteyen olurdu. Ben bu işi profesyonelce yapan insanların alacağını düşündüğüm için iyinet e yazdım. Neyse, teknik konulara daha fazla inmek istemiyorum, zaten hosting firması da değilim. Ama bireysel olarak ufak çaplı yaptığım bu işte- bana göre ufak çaplı-, müşteri memnuniyeti sağlayabiliyorum. Önemli olanda bu bence. Eğer ilgi olamamasının sebebi, iyinet'deki webmasterlarların hosting sorunlarının olamaması ise, yani herkes hostundan memnunsa helal olsun diyebilirim. :rolleyes:

Hala fiyatlar hakkında yorumlarınızı bekliyorum.
Saygılar.

P

Parae

Misafir
Arkadaşlar fiyat çok uygun bence ....

Saolsun ilgi ve alakayıda en üst seviyede gösterdi , ben gayet memnun kaldım eg-zotikbul'dan aldıgıma ... ve sadece bir msn görüşmesi yetti benim için , güven sorunum da kalmadı ...

fiyat uygun , arkadaşta güvenilir ... 2'si bir arada yani :)

Editor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
paket 1-
1 gb alan , 80 gb bw ...+ bilindik şeyler ... cpanel , ftp , subdomain gibi ..+ hesapta istedigim kadar domain kullanma..

böyle bir özellikdekine ne kadar fiyat istiyorsun

Hazar17

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
verdiğin özellikler iyi fakat güven ne kadar. güvenle ilgili konu açmıştım. ne zmana türklerle iş yapsam kazık yedim.

E

erotikbul

Misafir
Neyse beyler, satış tam olarak bitmedi, alıcılar oldu beklediğim gibi olmasa da. İnsanlara atılan kazıklar, bu denli temkinli olunmasının sebebi sanırım. Olsun, sağlık olsun. Umarım, host problemi yüzünden kimsenin işi aksamaz.

İsteyen olursa, yada özel paket isteği olursa, buralardayız. :) Forumdan da bolca referans var.
Herkese bol şans :)

E

erotikbul

Misafir
bir konu da daha açıklama yapayım dedim. Verilen fiyata, isteyen tek cPanel, isteyen 10 domain ekleyebilme ile sınırlı reseller alabiliyor.

Ancak ricam, lütfen WHM kullanmayı bilmeyenler, reseller istemesin. Bir arkadaşla bu yüzden anlaşamadık.

Chatturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Host hizmetlerinden ben de yararlanıyorum. Bugüne kadar pek sorun yaşamadım, teknik destek gayet iyi, saolsun en ufak sorunumuzda ziyadesiyle yardımcı oluyor. Up-time oranı yüksek. Aşırı bantwitdh harcayan sitelerimi barındırıyorum. Özetle şiddetle tavsiye ediyorum.

Editor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mp3 sitem için banada lazım ama fiyat yuksek 10 usd lik bir paket söylermisin mp3 sitesi için

E

erotikbul

Misafir
evet, son bir tane kaldı. E hadi onu da satalım, bitirelim kampanyayı :D [batan geminin malıdır . :p]

Özellikleri bir daha yazayım,

MP3 ve absürt içeriği serbesttir. İstediğiniz amaçla kullanabilirsiniz.

Verilecek özellikler,
10 GB web alanı
1.5 Terabyte BW (1500 GB)
cPanel ile Kontrol
SSH kontrolü
PHP, mysql desteği
Diğer standart özellikler (pop3 mail, istenildiği kadar sub-domain vs vs.)

Fiyat: 50 $ / Aylık

Serverın özellikleri:
p4 3.0 ghz işlemci
1024 ram
200 GB HD
100 mbit port
Ayrıca FreeBSD işletim sistemi kuruludur.

Datacenter: FDCServers

Ödemeler o günkü dolar kuru üzerinden olacaktır.

Ayrıca, daha fazla alana veya daha fazla BW ye ihtiyaç olursa, ek yapılırken % 50 indirim uygulanır. Örn: 1.5 TB yerine 3 TB isterseniz, aylık 75 $ gibi.

alca

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
evet bu konuda yardımların için sağol çünkü bana en verebilceğin en ucuz fiyatla en iyi hostu sağladığın için :) herkesin denemesini isterim...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5