İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü ve Atatürk Haftası

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bugün Atatürk'ün 70. ölüm yıldönümü. Hepimizin bası sağolsun. Okuldayken özel günlerde siir okunmasından vs. hosnut olmazdım. Ama mezun olduktan sonra anladım herseyi.

ByRON

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Önce Türkiye Cumhuriyeti ve Vatandaşlarının sonra da bütün dünyanın başı sağolsun. Onun gibi biri bir daha gelemez dünyaya ruhu şad olsun.

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
ataturkcl0.jpg

Böyle desek....

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
Bugün Atatürk'ün 70. ölüm yıldönümü. Hepimizin bası sağolsun. Okuldayken özel günlerde siir okunmasından vs. hosnut olmazdım. Ama mezun olduktan sonra anladım herseyi.
Bende okulda bir şeylerin eksik yapıldığını hissediyordum :) .

Valla ben yaptım :) .... Şimdi

iki gündür reklamlarda dönüyor ordan esinlenmiş olmayasın :) .

Keşke bizde Atatürk'ün 10/1 kadar olabilsek.

aXzel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
visit bunu add ye gönderirisen logo olarak kullanabilirler belki ..

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
Ben görmedim sana yemin ederim...
Kaç gündür TV izleyemiyorum...

yok hocam :) ben zaten ordan bakarak yaptın demek istemedim ploop un dediği gibi koç grubuna ait bir reklamın figürü yani bir bilboard da yada başka bir yerde göz ucuyla görmüş olabilirsin buda insanın bilinç altına yerleşirmiş ( Psikolojiden Fazla Anlamam ama Biraz araştırmıştım ) yani insanın fark ( dikkat ) etmeden gördüğü bir şeyi hayal etmesi gibi.

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
yok hocam :) ben zaten ordan bakarak yaptın demek istemedim ploop un dediği gibi koç grubuna ait bir reklamın figürü yani bir bilboard da yada başka bir yerde göz ucuyla görmüş olabilirsin buda insanın bilinç altına yerleşirmiş ( Psikolojiden Fazla Anlamam ama Biraz araştırmıştım ) yani insanın fark ( dikkat ) etmeden gördüğü bir şeyi hayal etmesi gibi.

Hımm bilmiyorum ama şimdi aklıma gelen birşey.. Tabiki doğru da olabilir görmüş de olabilirim ama sanmıyorum... Neyse yahu :)

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Bugün burda, bu güzel topraklarda olmamızı sağlıyan yüce insan, saygıyla anıyorum...

LaTenT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Dünyanın en büyük liderinin, Türkiye'nin kurucusunun vefatının 70. yılında O'nu özlüyor; ilke ve devrimlerinin koruyucusu, modern Türkiye Cumhuriyeti'nin ilelebet varolması, gelişmesi için birer nefer olacağımızı bildiriyoruz.

Karga Sever Jakoben Entellere Gönderi:
O sadece bir "Mustafa" değildi. Kiminin yıldızı, kiminin güneşi ama herkesin Ata'sıydı. O Mustafa Kemal Atatürk'tü.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5